Prestigio Geovision 4300

EdZed

Pripravnik
2. dec 2009
63
0
6
Rabil bi en nasvet okoli te navigacije. Sama navigacija ima v osnovi samo karte bivše juge + Bolgarija, navigacijski program pa je menda Navitel. Vprašanje pa je ali ima smisla iskat karte s končnico .cpl in .mpc (čigave so pa to karte?) ali je bolj preprosto it na iGo na dodatni spominski in samo spremeniti navigacijsko pot. Navigacija je od kolega, ki si jo je kupil za občasno uporabo, cena se mu je zdela ugodna, pa še slišal je da mu lahko priskrbim še ostale karte, ki mu zdaj manjkajo.
lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.436
793
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Navitel ima svoje zemljevide in četudi jih kje najdeš, ti jih verjetno ne bo prepoznalo, ker je na napravi še vedno original software. Posluži se raje alternativne variante, ki si jo že sam omenil..
wink-1.gif
 

EdZed

Pripravnik
2. dec 2009
63
0
6
Janch sem kar upošteval tvoj nasvet, pa še eno kartico sem že imel z iGo Primo 1.2 in vsem potrebnim. Spremenil navigacijsko pot in dela ko šus. Sam Navitel pa ima tak uporabniški vmesnik, da se prej zgubiš kot pa kaj najdeš.
Hvala za nasvet.
zmaga.gif
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
321
6
18
Ljubljana
Rabil bi malo pomoč glede omenjene naprave.

Na kartico sem naložil Igo primo 2.0 in vse potrebno, kartico dal v napravo, spremenil navigacijsko pot,
vse lepo in prav se je zagnalo in delovalo, ko pa sem ugasnil napravo in na novo prižgal nisem mogel
spremeniti navigavijsko pot, ker ko izberem mi pokaže " (null) ".

resetiral, poiskusil izbrat orginal navigacijsko pot in tudi ne gre mi isto piše.

Kakšna ideja???
Hvala