Preprodajalci vozil

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Kaj si mislite o preprodajalcih?

Zadnje čase sem, kar veliko na avto.net-u in sem pred kratkim zasledil eno zelo ugodno vozilo pokličem a zaman to vozilo je bilo prodano v enem dnevu no naslednji dan pa je bilo isto vozilo na avto.net-u in z močno višjo ceno. Kako je to možno? Ali so na pohodu sami preprodajalci no, če je temu tako me opozorite na kaj naj bom previden pri nakupu.
 
Nazadnje urejeno:

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Tega se moreš pazit. NI pa nujno, da boš kupil slab avto. Samo za nekoliko višjo ceno ga boš, kupil kot je bil v resnici. Če ti je še zmeraj sprejemljiva cena kupi. Žal je tako
smirk-1.gif


lp
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
V končni fazi ga boš kupil po tebi ugodni ceni oz. optimum med tvojimi sredstvi in ponudbo. To ne pomeni da morš kupit slabega ali od preprodajalca, ki prodaja zaradi zaslužka.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Še vsakič ko sem kupoval prek neta so avte prodajali samo preprodajalci.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Tega se moreš pazit. NI pa nujno, da boš kupil slab avto. Samo za nekoliko višjo ceno ga boš, kupil kot je bil v resnici. Če ti je še zmeraj sprejemljiva cena kupi. Žal je tako
smirk-1.gif


lp

Ni nujno. Odvisno je tudi od pogajalskih sposobnosti, katerih zelo veliko ljudi (vsaj pri nas) nima (barantanje).

Primer 1: Oseba prodaja avto za 5000€. Pride končni kupec, plača 5000€ in pelje.
Primer 2: Oseba prodaja avto za 5000€. Pride preprodajalec, zbije ceno na 4500€, naprej proda za 5000€.

Primer je zgolj slučajen, je pa v praksi res velikokrat tako.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
Luka, preprodajalci?

Sem gledal Lagune, grem na štajersko, še prej kličem tipa povprašam mal glede avta, kaj se da še na ceni narediti, češ nič kaj dosti ker je dal 700€ za ta velik servis, jermen ostalo in turbina
confused-1.gif
, že sam turbina je 500€+... Se dobiva me pobere in kar pelje po avtocesti, običajno najprej avto pogledaš pol ga greš pa pelat...
Dobr, pol se končno nek ustaviva naredim en krog in grem pelat, gumb za štart je blo treba držat tolk časa dokler ni avto vžagal, speljem šaltam v drugo, sklopka komaj spusti in motor še kar mal obrate drži, šaltanje naprej poteka običajno...
Avto nikakor ni bil ohranjen za 120kkm, noben ni kadil v njem, samo je pa pošteno smrdelo po cigaretih ( vem kako to smrdi in nad zadnjimi zici v stropu dve luknje od čikov
stupid-1.gif
dva lista na katerih so bili napisani servisi sta bila PREKOPIRANA, drug papir, štempelj in podpis prekopiran, ja nevem no, al eni res mislijo da je folk glup al kaj...

Sem samo rekel hvala in se še slišiva...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Boljše da ne veste kaj se dela z novimi avti v luki
grin1.gif

vemo, vemo, zato pa tudi novim avtom v salonih pomerimo debelino laka pred nakupom ....
da ni potem ko prodajas nekarabmoliran, garaziran avto od prvega lastnika (sebe jasno) cez 2 leti v istem salonu nekako takole ..... ja gospod ta avto ima pa barvano celo levo stran, .....
confused-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Vem kaj delajo z novimi avti v luki, mislim pa da ne pripeljejo vseh z ladijami ...
Je pa tako kot je že nekdo gor napisal, vsi avti švercarjev so garažirani ohranjeni v nulo pa vsi majo servise delane...
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Boljše da ne veste kaj se dela z novimi avti v luki
grin1.gif

vemo, vemo, zato pa tudi novim avtom v salonih pomerimo debelino laka pred nakupom ....
da ni potem ko prodajas nekarabmoliran, garaziran avto od prvega lastnika (sebe jasno) cez 2 leti v istem salonu nekako takole ..... ja gospod ta avto ima pa barvano celo levo stran, .....
confused-1.gif

In kaj delajo takega?
Se dirka z avtomobili ali?....
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Seveda se. Samo malo boljši (beri dražji) imajo že naštimano blokado tako...za druge pa ne vem...verjetno se mladina pa bivši bratje iz Juge gazirajo po ravnicah, saj si več kot kakega a80 ne morejo privoščiti..
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
fora preprodajalca je zgljv tem da bi rad s prodajo zaslužil.

če pa naletiš na pravega lstnika pa ti (lahko) malo pove zgodovino avtomobila (o kateri se preprodajalcu niti sanja ne)...tako tudi imaš malo boljši občutek kaj te čaka, kaj lahko pričakuješ,....