Premantura

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
pozna kdo kak apartma v Premanturi oz. okolica vhoda na Kamenjak?

nahrung002.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
To nebi vedel, je pa v kraju, ki se prelješ, malo pred premanturo se mi zdi, ena črpalka, pralnica, en center,...no na drugi strani je mala gostilna in majo dobr za jest. In cene ugodne
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
520
18
18
Sam sem se danes vrnil iz Premanture...

Ko sem pirčakal na terasi sta upadla dva Italijana in spraševala za prost apartma... Na turistični agenciji jima je gospa rekla, da je cela Premantura zasedena... Ne vem, če je to res, ampak gužva pa je...
smile-1.gif


Srečno
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
A so kamenjak kaj asfaltirali ali je še zmerom prah prah prah ........in beli avti....,.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Na kamenjaku brez sprememb, cesta se mi zdi se nekoliko slabsa kot je bila. Je pa sprememba pri vstopu, saj karte za kamenjak ni mogoce kupiti na vhodu ampak jo moras kupiti v centru Premanture pri stolpu. Res nelogicno, vsi obracajo pred vhodom, nato pa guzva v centru kjer ze tako ni veliko prostora... upam da cimprej tole uredijo.

LpA
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
520
18
18
Na zgornjem vhodu lahko tudi na rampi plačaš vstopnino...
wink-1.gif


Imaš pa sedaj še eno kaso ob prihodu v Premanturo (povsem na začetku ob košarkarskem igrišču)...

Pa modernizirani so... Če imaš plačan vstop se samo zapeljes do rampe, ki se avtomatsko odpre - imajo nek čitalec registrskih tablic...

Ceste so tako, tako...
smile-1.gif
Po 10 dneh Kamenjaka je bil naš avto bel, ne samo malo prašen...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Na kamenjaku brez sprememb, cesta se mi zdi se nekoliko slabsa kot je bila. Je pa sprememba pri vstopu, saj karte za kamenjak ni mogoce kupiti na vhodu ampak jo moras kupiti v centru Premanture pri stolpu. Res nelogicno, vsi obracajo pred vhodom, nato pa guzva v centru kjer ze tako ni veliko prostora... upam da cimprej tole uredijo.

LpA

Ne bodo, to je namerno, da se vsi ne vozijo skozi center premnture. Če češ kupit karto na vhodu, moraš iti okoli. Vhod pri mestu je za une, ki kupijo vnaprej.
Zaj... so dve stvari: da to ni OK označeno (z novo blagajno vred) in da se vstopa ne da plačat preko neta (itak samo tablico vpišeš) ali preko SMS (kot parkiranje).

Cest pa še dolgo ne bodo asfaltirali, ne smejo (narodni park) ... Saj je vseeno, pač na koncu dopusta opereš.