Preliv na avtu naknadno?

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Kupil sem rabljen avto, ob nakupu sem vedel, da so bila barvana vrata in menjan blatnik, ker je bilo ob ogledu sončno vreme se ni videlo da ni narejenih prelivov na zadnja vrata in se sedaj grdo vidi, no kakor za koga, vidi se toliko da je grdo in ne rabiš bit strokovnjak na vidiš na 3km da ni narejen preliv...

Torej prosim predloge kako ta tutifruti rešit, prosim tudi za kak predlog komu dati to delati, ker "moj" ličar je šlampast in mu nobenega avta ne peljem več blizu.
 
Nazadnje urejeno:

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.532
68
48
Kranj
Jaz bi pustil tako kot je, ker če ti bo delal preliv samo čez zadnja vrata spet z nekim tretjim odtenkom po potem res tuti fruti.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.320
5.606
113
jaz se tudi srebrne nebi dotikal pa delal nekih prelivov. Se zna na soncu še grše videt če ne trofi 100%
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst vidim, da imaš na boku 3 različne barve in to celo v odtenkih od najbolj svetle do najbolj temne:)
blatnik, zadnja vrata in prva vrata, vsako mi deluje drugačne barve.
mogoče celo boljš, da kr cel bok na novo pobarvaš:) Dvomim, da bi bilo kaj veliko razlike v ceni, kot če bi samo zadnjo polovico se jebal s prelivi.

p.s. sej je samo pleh:) Prej kot to spoznaš, dlje boš srečno živel...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Ko prodajaš pa upaš, da bo to kupec spregledal ali pa razumel?
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Na avtu so res 3 odtenki barve. Slikaj še drugo stran. Ni druge kot barvanje celega boka, odbijačev in obeh haub.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.855
385
83
V bistvu ni druge, kot da se ti fučka za to. Za kaj bi metal denar stran? Avto se pelje glih tko.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.940
2.513
113
Tole je en sam fuš.
Skrousalo, ki jo vi pe tak abrveznik.
Kva si/je delal tale tvoj pocar?
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
ksz!
Avto imam 14 dni, pripeljan je iz tujine, glede na merilec je bilo takoj ugotovljeno da je na spodnjem delu vrat kitano drugače pa nič, cel avto original, tako da s slike res zgleda da je v treh odtenkih ampak ni, razlika oz. brez preliva je samo na zadnjih vratih sovoznika. Na pragu ni opaziti razlike tako da bi težko rekel kje je prehod.

Verjetno najbolje, da "počakam" da mi kdo podrsa sovoznikovo stran in dam vse naredit kot je treba.. zadnji odbijač je itak zrel za štrihanje ker imajo vsi teli modeli zbite zgornje dele od "nakladanja" prtljage, ta moj pa še nekaj dodatkov ker so šalabajzerji s kljuko podrsali ko so prikolico zapenjali, glede na obrabo kljuke enkrat in edinkrat ko so jo uporabljali
stupid-1.gif


PS: Možno je tudi, da je majster pripeljal avto iz tujine poškodovan in ga tukaj rihtal, ampak mislim da je imel premalo časa glede na prihod in moj prvi ogled.

Priporoča kdo kakšnega dobrega ličarja?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
z merilcem tud baje težko ugotoviš, da je bilo kaj popravljeno, če je bil del zamenjan pa pobarvan

če maš kasko ga mal zapni na parkingu pa uveljavli parking iz kaska, ti bojo že popravili tako kot treba

btw, kje si kupu avto?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.478
2.947
113
Ne vem, če je to vredno popravljati. Barva bo tako počasi zbledela od sonca. Če misliš avto uporabljati do konca njegove življenjske dobe sicer nima nekega smisla popravljati. Drugo je, če bi ga rad kmalu prodal in se bo nov kupec zapičil v te razlike.