"pregrinjalo" za sedežno

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
A mi lahko kdo svetuje kje se bi dobilo-kupilo nekaj s čemer bi prekrili sedežno - sedaj ko prihajajo mokri časi je potrebno zaščititi sedežno, ki si jo lasti naša Ajša(rotvajlerka) - vem da bo kaka pripomba da pes ne sodi na sedežno ampak pri nas pač ni tako in bi zato radi nabavili kakšno blago, ki naj bi se po možnosti malo oprijelo na sedežno. Za kakršnokoli inf. vam bova hvaležna vsaj dva + Ajša.
lp
r
Najboljša ideja bo nagrajena s
nahrung002.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Nekaj podobnega iščem za našo sedežno, ampak zgolj iz estetskega vidika, tako da so moji kriteriji malo drugačni.

Neke prevleke imajo v Quelle katalogu - tiste, kjer cel tro- oz dvosed oblečeš.
Je menda pralno, kar sem prepričana, da rabiš, kakšne kvalitete je, pa ne vem (mi že barve ter vzorci niso ustrezale).

Ponudba tega pri nas ni žal najboljša, tudi v Ikei nisem videla kaj meni všečnega - pa tud materiali so bili samo neki gazasti - za psa ziher neprimerni. Variant v obliki "dekce" je malenkost več....poglej razne Rutar, Lesnina ipd., če še nisi.

Na tvojem mestu bi poiskala kakšno šiviljo pa dala naredit po meri....

Oprijem: a to misliš, da varianta "dekca" dol ne leze? Če je sedežna usnjena, bi verjetno na robovih morala biti tista plastika, ki je tudi v nekaterih oblekah, da se kao zalima na kožo. Samo to precej zoža pralne možnosti...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne vem sicer koliko je mokra psička, ko gre na sedežno, samo mogoče ne bi bilo neumno pod to prevleko dat še tisto, ki jo uporabljajo za otroške posteljice, da recimo urin ne pride do jogija. ker če bo blago za prevleko tanko blago lahko premoči do sedežne.