Predsedniške volitve 2022

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
28.931
3.546
113
blizu močvirne prestolnice
Poročila sta se 2000
"Ravnokar sta proslavila 20 let poroke, čeprav sta skupaj še leto in pol več."

Začetek posla sega v leto 2005, ko so v HTG začeli prodajati nepremičnine in finančne naložbe, pretežni del kupnin pa so posodili naprej družbam iz skupine S.T.Hammer. Ta je v lasti Musarja, Habinca in Koniča. Sredi leta 2010 je S.T.Hammer poravnal dolgove do sežanskega podjetja, vendar ne z denarjem, temveč z manjšinskim 42-odstotnim deležem S-Reala. Ta paket delnic je bil takrat ocenjen na več kot štiri milijone evrov, zaradi česar je HTG svoji večinski lastnici slab milijon evrov celo moral doplačati.

Poročena sta bila.
5 let v zakonu pa nič kriva

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
29.593
9.963
113
Sj sem vedu da si navaden copat, glasen in oametn po forumu, doma pa baba hlače nos.
Ma daj ne seri, si ti k**** vedu :valjamse:

Še tega nisi sprocesiral, da je npr. bivša vlada pred časom izobesila izraelsko zastavo kot znak podpore Izraelu in ne zato, ker bi si Janša želel raketiranja Slovenije kot si pisal, kje boš potem vedel kakšne odnose ima nekdo doma izven foruma zgolj na podlagi izjave, da lahko tudi partnerka izrazi svoje mnenje glede kakšnih zadev :valjamse:

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
4.302
1.588
113
Marsikaj sem jaz sprocesiral, za razliko od tu nekaterih s svojo glavo in ne po nareku presvetlega, tud to da si navaden zadrgnjen provokator, ki misli da je najpametnejši.

Nekam velik vaš Janez drugim podpore daje, svoje reveže pa pošilja brskat po smeteh. Nobelove nagrade vseen ne bo dobil

• Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
29.593
9.963
113
Da, da, mnogo stvari si (pravilno) sprocesiral, nedvomno, lepo to dokazuješ vsak dan posebej s svojimi leftardizmi ter splošnimi idiotizmi kot je bil ta s copato. :zmaga:

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
4.302
1.588
113
Pišem kar mislim, če ti to smatraš pod leve pa naj bo. Kolk pa vidim, oziroma smo lahko vsi videli, je vaša opcija na vladi JJ delala bolj levičarsko kot vse levičarske vlade do sedaj. Ja sj drugega ni blo za pričakovat če so pa sami bivši komiji v vodstvu.
Dobr da smo v EU, drugače bi imeli drugi Topčider, aja saj mamo samo na ravni EU.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
29.593
9.963
113
Pišem kar mislim, če ti to smatraš pod leve pa naj bo.
Jaz in mnogi drugi smatramo tvoje idiotizme kot leve (če ne gre za takšnega nepolitičnega kot je bil recimo tisti s copato) že dolgo časa ja, po novem pa za spremembo očitno tudi ti saj je konkurenca desnemu idiotizmu pač levi idiotizem, ti si pa zdaj sam napisal, da je na temu forumu toliko desnih idiotizmov, da jim malo konkurence ne škodi. Čestitke ob uletu iz omare.