Predsedniške volitve 2022

erikson

Guru
25. avg 2007
18.319
2.549
113

Pirc Musarjeva je danes prva uradno napovedala kandidaturo za predsednico države. Med morebitnimi kandidati se omenja tudi podpredsednico največje vladne stranke Gibanja Svoboda Marto Kos – njeno kandidaturo bodo v ponedeljek obravnavali na kongresu stranke –, pa tudi nekdanjega premierja Mira Cerarja, nekdanjega ministra za zunanje zadeve Iva Vajgla in kočevskega župana Vladimirja Prebiliča.

endvatri

Guru
2. mar 2018
15.616
6.142
113
FWCC91yXkAEQY22.jpg

Emaster

Majstr
1. sep 2007
842
293
63
...v senci...
Moje razmišljanje:

...imeti dve kandidatki (Kos in Musar) sploh ni tako neumna poteza, ker onemogočiš glede na obvladovanje medijev bilo komu drugemu preboj v drugi krog (če se pa to slučajno zgodi, pa imaš itak močnega kandidata v finalu z neomejeno medijsko podporo), kjer se boš odločil, spet preko medijev koga bo ljudstvo izvolilo...in plesalo...

Dajte mi medije in predsednik bo šimpanz iz prestolnice (iz ZOO-ja)...

piagolo

Guru
22. nov 2009
3.970
1.387
113
Moje razmišljanje:

...imeti dve kandidatki (Kos in Musar) sploh ni tako neumna poteza, ker onemogočiš glede na obvladovanje medijev bilo komu drugemu preboj v drugi krog (če se pa to slučajno zgodi, pa imaš itak močnega kandidata v finalu z neomejeno medijsko podporo), kjer se boš odločil, spet preko medijev koga bo ljudstvo izvolilo...in plesalo...

Dajte mi medije in predsednik bo šimpanz iz prestolnice (iz ZOO-ja)...
Je sploh smiselen trud medijev v hvalah obeh kandidatk?