Predlog za družinske počitnice?

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
Saj je vsako leto ista dilema
smile-1.gif


Iščemo dober predlog, kam z družino (3 leta, 6 let) na počitnice? Zanima me konkretna dobra izkušnja z določenim hotelom, ne na splošno. Če nisem preveč zahteven
smile-1.gif

Preferenca: Grčija
Odpade: Turčija, Tunizija, Egipt, Hrvaška, SLO
Storitev: nujno AI
Budget: cca: 2.000 EUR
Odhod: 15.6

Hvala!
 

saskia02

Zelenc'
16. mar 2013
25
0
1
a mora biti odhod iz Brnika?
hotel moraš izbrati iz ponudbe hotelov, ki jih nudijo naše agencije; ponudbo in oceno gostov si preveri na tripadvisorju ali bookingu
KOS, tam majo kar dosti AI hotelov, predvsem na vzhodni obali (Kardamena), tam tudi ne piha tako zelo kot na SZ
RODOS, za AI glej hotele v Kolumbiji, tudi to je v+vzhodna obala kjer ne piha tako močno
moraš pa vedet, da Grčija ne nudi dobrih AI hotelov, razen, če so na odročnih področjih, kjer nimaš nič drugega za počet; Jaz obožujem Grčijo ampak za AI hotel ti nem morem svetovat, ker vedno vzamem samo polpenzion
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Mi smo bili v Kipriotis Village par let nazaj, je bilo ok... lansko leto v egiptu v Makady bay, otrokom je bil tukaj vsec vodni park in pa ribice
smile-1.gif

Za hotel pa lahko pogledam, ne spomnim se imena.,... pa še slovenska animatorka je bila
smile-1.gif
preko avstrijskega guleta
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Mi smo šli lansko leto v Grčijo na Samos, pa smo imeli polpenzion, ša če bomo še šli, bom vzel samo še zajtrk. Rentaš avto, otroc uživajo, greš od ene do druge plaže.....ješ kjer hočeš..., rajši premisli in vzemi samo pol penzion, če že moraš, drugače pa samo zajtrk.
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
177
7
18
Citat:
Uporabnik MUC pravi:
Saj je vsako leto ista dilema
smile-1.gif


Iščemo dober predlog, kam z družino (3 leta, 6 let) na počitnice? Zanima me konkretna dobra izkušnja z določenim hotelom, ne na splošno. Če nisem preveč zahteven
smile-1.gif

Preferenca: Grčija
Odpade: Turčija, Tunizija, Egipt, Hrvaška, SLO
Storitev: nujno AI
Budget: cca: 2.000 EUR
Odhod: 15.6

Hvala!

na radiu (moj radio Velenje) sem zasledil najugodnjejšo ponudbo za Grčijo prek agencije Intelekta-mislim da na Krf ravno v tvojem terminu.Leti se iz Maribora,imaš pa zastonj parkiranje še zraven