Predlog za cenejši kamp

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Torej, kam na Hrvaško (kvarner, severna dalmacija, do nekje šibenika) kampirat? Iščem raje manjši kamp, ki bo imel senco, pa da cena ni pretirana. Plan je bil Murter, vendar je ponavadi avgusta tam gužva.

hvala za predloge.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
http://www.avtokampi.si/default.asp , tukaj imaš kar veliko informacij o kampih
wink-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Se splača vnaprej rezervirati parcelo za kamp? Šlo bi se v drugem tednu avgusta, za rezervacijo pa zahtevajo 30% "aranžmaja"... Glede na to, da za en mesec naprej ne moreš vedet, ali bo en teden padal dež, je bolje it na srečo?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
načeloma se ne splača

rezerviraš samo, če hočeš točno določeno in že poznaš kamp od prej, pa si rečeš, drugo leto bom pa na tej parceli
 

catwoman

Pripravnik
3. sep 2007
115
0
16
..: LJ :..
Murter - Slanica? Če greš kampirat je fajn, ker čez dan tko nisi v šotoru, za zjutri se pa itak najde kak tak plac, da je mal senčke
smile-1.gif
).
Cene so pa na spletni strani, se mi zdijo kr razumne ...
smile-1.gif
 

kakush

Pripravnik
11. sep 2007
62
0
6
Jaz bi ti priporočal Njivice. Bili smo tam, sicer pa sem prekolesaril cel Krk, tudi vse kampe in na koncu videl da se nismo narobe odločili. Ježevac je res lepši ampak je tako natrpan, da ti sosed gleda direkt v krožnik. Torej še enkrat moj glas gre Njivicam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kje se boš pa kopal v Njivicah? Totalna gužva. Kampa pa je bil nabit tudi 01.09. ko sem bil dve leti nazaj.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Mi smo bili letos v začetku avgusta v Čikatu. . . . gužva, gužva v kempu, gužva na plaži, gužva za srat, gužva za tuširanje, gužva za pomivanje, v glavnem gužva totalna. nikoli več v začetku avgusta in verjetno nikoli več v Čikat. . . oz. podobno velik kemp
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
No smo v njivicah trenutno. Gužve zaenkrat ni več neke jake, je pa bila prejšnji vikend zaradi prazničnega ponedeljka. Take gužve res že dolgo ne...

Sedaj je OK, itaq imam parcelo, placa dost, na plaži se pa tko al tko ne pržim, smo zjutraj in zvečer tam, pa tko al tko je treba tamalo gledat pa z njo skakat s kanglco pa lopatko
grin1.gif


Sam kemp mi je OK, par stvari bi lohka popravil, predvsem da bi bila zvečer topla voda. Aja, pa 95% WCjev je smukaških
grin1.gif


Konec koncev sem zadovoljen, verjetno še kdaj pridemo
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Pred dvema letoma sem v visoki sezoni (začetek avgusta) na slepo skočil na Pag in pristal v avtokampu Straško. Ni bilo težav s prostorom, niti s senco. Je pa to eden top kampov po plaketah in diplomah sodeč, kar se odraža tudi na cenah.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Mi imamo 10 eur po osebi na nočitev. Prikolice, šotori, avti ne računajo sploh. V Istri :D