praske na zaslonu ure

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.814
200
63
Slovenija
Mulcu sem kupil Mi watch lite, ki je sicer super urca z dolgoživo baterijo, ampak ima plastični zaslon. Sedaj pa je mulc pridobil kar dosti prask gor, pa me zanima, kako jih naj spoliram, da se jih rešim? Zobna pasta ne pomaga ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.190
113
Pri miru pusti kot je. Ker bo spet ok za 1 teden in potem bo isto.
Jaz sem se nehal sekirat. Mulcu dam stvari, za katere vem, da se lahko razsujejo.

Še razlog zakaj ne polirat: običajno je ta sloj najtrši, spodaj so pa potem sloji le še mehkejši in bo zadeva še slabša potem.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.190
113
Sem kupil na Aliju zaščitno steklo za mojo uro in ga takoj vrgel dol, ker zadeva ni bila za nikamor. Steklo v original stanju in brez prask.
Še na popolnoma ravno ploskev zna slabo prijeti, ko boš pa ti brusil, itd. bo ploskev neravna in ni šans, da ne bo na nižjih delih odstopalo od zaslona in boš imel noter ''zrak''.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Zaščita za zaslon iz folije mi je Stratosu delal 2 leti bp, sedaj na Garminu tudi. Za par centov jih dobiš deset na Aliju.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Mulcu sem kupil Mi watch lite, ki je sicer super urca z dolgoživo baterijo, ampak ima plastični zaslon. Sedaj pa je mulc pridobil kar dosti prask gor, pa me zanima, kako jih naj spoliram, da se jih rešim? Zobna pasta ne pomaga ;)
poglej na yt kako se plastika polira, baje z zobno pasto:)

imam zaščitno steklo na garmin uri z alija, pa se mi zdi, da je to steklo bolj kvalitetrno kot original:) nobene praske na njemu.