Poslance na minimalce

bizi

Guru
21. nov 2007
21.629
3.734
113
Kočevska
Pri nas so volitve totalna farsa. Na volilne sezname postavijo všečne in prepoznavne kandidate, v parlament pa pride nekaj tretjega.

blazko

Majstr
21. sep 2007
6.834
104
63
A so hermani in podobni bucmani sploh prebrali moj post?

Ne gre se za placo, ampak za nadomestilo za brezposlenost po preteku mandata!! (iz kateregakoli razloga)

Predlagatelj je resda malo nespametno izbral ime predloga, pod katerim se zadeva tudi vodi na UE. Ker hermani potem tega ze v startu ne bodo podprli, ker dlje od naslova ne preberejo.

blazko

Majstr
21. sep 2007
6.834
104
63
Seveda smo in tudi odgovorili smo zakaj je tvoja ideja butasta in napačna.

Še enkrat hint: poslanci nimajo službe za nedoločen čas.
Ne nisi, odgovoril si zakaj bi bil neobstojec predlog o znizanju plac butast. S cimer se naceloma strinjam, ampak tak predlog ne obstaja.

Obstaja pa predlog (ne moj btw, se pa z njim strinjam), ki bi odpravil neenako obravnavo pri pravicah iz soc. zavarovanja, ki je najmanj nepostena. Ce je tebi trenutno stanje ok, prav. Ampak ne mesaj zraven jabolk se hrusk, ker ne delamo kompota.

Poslanci niso edini s pogodbo za dolocen cas, so pa edini, ki jih po poteku sluzbe (mandata) naceloma prejsnja sluzba pocaka. Zatorej ne vidim logike, zakaj bi rocnost pogodbe vplivala na nadomestilo za brezposlenost. Ce malo provociram: glede na gornje dejstvo bi jim nadomestilo lahko kvcejemu znizali, v primerjavi z ostalimi zaposlenimi

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.279
1.618
113
Seveda smo in tudi odgovorili smo zakaj je tvoja ideja butasta in napačna.

Še enkrat hint: poslanci nimajo službe za nedoločen čas.
Tako neumne izjave si lahko izmisli samo poslanec. Dajmo jim 20.000 eur, da se bodo prijavljali sposobni. Pa piz.darija a je res ves svet sel v maline. Nisi normalen. Naj ugibam SMC?

• Všeč mi je
Reactions: luciano

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.279
1.618
113
A so hermani in podobni bucmani sploh prebrali moj post?

Ne gre se za placo, ampak za nadomestilo za brezposlenost po preteku mandata!! (iz kateregakoli razloga)

Predlagatelj je resda malo nespametno izbral ime predloga, pod katerim se zadeva tudi vodi na UE. Ker hermani potem tega ze v startu ne bodo podprli, ker dlje od naslova ne preberejo.
Hermani in bucmani so verjwtno poslanci ali pa kaksni fikusi v JU. Totalno brez realnosti.

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.279
1.618
113
Biti v politiki in sprejemati odlocitve v dobrobit ljudi je bila vcasih castna funkcija, ki so jo opravljali mozje s kilometrino in predvsem sposobnostjo. Danes je lahko pa vsaka smrklja, ki ga pofafa ministru stranke izvoljena v eu parlament. Direkt iz srednje sole za upravo.

• Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Robert in sandra