Popravilo kontakta z bakreno samolepilno folijo

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Na avtu se je odtrgal kontakt za gretje zadnje šipe. Bi zadeva funkcionirala (torej zadostno prevajala tok), če bi kupil bakreno samolepilno folijo in s pomočjo le te prilepil kontakt? Oziroma obstaja kakšna poceni druga varianta za popravilo tega spoja?
 

Priponke

  • 20210418_221945.jpg
    20210418_221945.jpg
    1,4 MB · Ogledi: 205

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Najbolj poceni varjanta je če maš šipe zavarovane in ti kamen not prileti med tem, ko neznana oseba preko ceste breg kosi.

Jeba je ker je fuk lotat. Okno je ogromn hladilnik. Lahko se tudi šipa razleti če ni dobre volje. Aja 2 sem zalotal pri tretjem sem pa šipo sesal :) od takrat dalje se izogibam tega.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na avtu se je odtrgal kontakt za gretje zadnje šipe. Bi zadeva funkcionirala (torej zadostno prevajala tok), če bi kupil bakreno samolepilno folijo in s pomočjo le te prilepil kontakt? Oziroma obstaja kakšna poceni druga varianta za popravilo tega spoja?
V Čip trade al kaj so že imajo flaško s čopičem za taka popravila, par € stane, kot lak za nohte.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in igi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Bom najbrž najraje kar na kamen počakal, ker zadeva verjetno ne bo držala na dolgi rok. Že kabel toliko špana, da ne vem s čim bi ga zraven fiksiral med tem ko bi lotal ali pa z barvo popravljal. Sem zalepil prek s sivim armiranim lepilnim trakom, ki je sicer ekstra močen, enkrat zaprl vrata in je že malo odstopilo. Zadeva je neprijetna, ker se zaradi kamna hudič lahko razleti po celem avtu.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Na avtu se je odtrgal kontakt za gretje zadnje šipe. Bi zadeva funkcionirala (torej zadostno prevajala tok), če bi kupil bakreno samolepilno folijo in s pomočjo le te prilepil kontakt? Oziroma obstaja kakšna poceni druga varianta za popravilo tega spoja?

z dvokomponentnim lepilom zalepis zadevo na svoje mesto in s prevodno barvo z zgornjega linka premazes spoj ...

ali pa kamen ...