Popravilo avtosedeža

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
504
68
28
širne planjave Dolenjske
Zdravo, ker vas/nas je več znalcev za marsikaj, se obračam na forum z vprašanjem.

Mogoče ima kdo kakšno idejo, oz. je že uspešno popravil ali popravlja takšne težave in sicer, na voznikovem avto sedežu se je začela trgati podloga oz. šiv na bočni strani sedeža.
Na kakšen način bi to popravil? Je kakšen mojster na forumu, ki je takšno težavo že popravil?

1726659803956.png
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.403
1.016
113
Imam opraskano usnje na tem predelu zica in sem zarad vas zdaj barvo naročil pr kitajcu. Za eno nego celega avta robe pa še imam. Pred štirimi leti sem se lotil in sem kar naredil efekt, bom še enkrat in pobarval to fliko.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Iskrena hvala za uporabne in vsebinsko utemeljene odgovore.
Ker se v življenju ukvarjam stvarmi, ki nimajo nikakršne zveze z vzdrževanjem/popravilom avtomobilov ali njihovih sestavnih delov, sem, zaradi koncentracije tovrstnega znanja v tej temi in forumu, v izogib zapravljanju svojega časa za odkrivanje tople vode, upal na odgovor v stilu sixpack/50€/200€/ledvica.
Da vem ali popravim en žganc na sedežu ali raje peljem avto v prešo in naročim novega fauveja kot pritiče Alterjevcu.
Ker na odgovor v stilu kokr je dela tok bo dnarja ali pa poišči majstra pa bo zrihtal se pa sam res ne bi spomnil. Nikoli.
Hvala še enkrat, ne bom pozabil.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.438
361
83
Iskrena hvala za uporabne in vsebinsko utemeljene odgovore.
Ker se v življenju ukvarjam stvarmi, ki nimajo nikakršne zveze z vzdrževanjem/popravilom avtomobilov ali njihovih sestavnih delov, sem, zaradi koncentracije tovrstnega znanja v tej temi in forumu, v izogib zapravljanju svojega časa za odkrivanje tople vode, upal na odgovor v stilu sixpack/50€/200€/ledvica.
Da vem ali popravim en žganc na sedežu ali raje peljem avto v prešo in naročim novega fauveja kot pritiče Alterjevcu.
Ker na odgovor v stilu kokr je dela tok bo dnarja ali pa poišči majstra pa bo zrihtal se pa sam res ne bi spomnil. Nikoli.
Hvala še enkrat, ne bom pozabil.
no no no, cinizem na stran, saj smo na alterju, kakopak
lej če nisi toliko, da bi obrnil Šetino in mu poslal sliko za približno oceno, pol BV sprašuješ po forumih
prvi zadetek na guglu šetina tapetništvo ti da telefonsko, stran in email, kje je problem?

Cene se pa ne daje približka, ker se potem haklate na 10 do 20€
ampak tole na sliki če se zamenja cel kos je sigurno: za sixpack še štamfači ne delajo več v Planici/50€ haha to si se mal pošalil/ 100€ komot/spod 200€/ledvico boš še nucal
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-215
113
Zakaj ne novi sedež?

p.s. ja, se obrnem(o) na ALTER ja kam pa drugač! Pa potem tako nesramni odgovori! Vedno vprašujem v strahu, kolk boste nesramni!

haha, al pa kar cel nov avto, k se že kupuje.

tesfalar : ja vprašanje je bilo tako zastavljeno, kot da ne veš, kako se lotiti tega projekta. nisem mislu bit nesramen. In take stvari pač popravlja tapetnik, vse ostalo je polovičarstvo. In ja, sem že dal popravit sedeže - tapetniku. In je razdrl sedež, vštukal nov kos, podoben material, zašil in nazaj namontiral. Strošek okoli 70€, če se prav spomnim... ampak to je že 10 let nazaj. zdej je verjetno že kaj več...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.903
2.505
113
No in tega z viča poznam - po njegovih izdelkih - samo da izdeluje prevleke, ki jih potegneš preko sedeža.
Popravilo sedeža samo zamenjava!
In to je vse, kar sem hotel predlagat.