Popravilo avtomatskega menjalnika

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
faaak stari pa to je blo takrat drugo vesolje. 2,3 E, pa šibedah, pa auto klima, pa narisan kodiran ključk na zadnjih stranskih steklih...To se je cedilo sline kot bi imel steklino....že 80 so ble oh in sploh, 100 pa presežek vseh presežkov.... če je gor pisalo quattro pa sploh nimamo kaj debatirat. Buletpruf za uvijek, grajen ko tank, komfort kt dnevna...audi tak kt mor
Kr uredu ja -2.8 pa 6cilindrov kvatro bencinar to je bla žvau
 
  • Ljubezen
Reactions: visek_izobrazbe

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Zanimivo. Kolega je prejšnji teden na Golfu 6 2012 delal prvi velik servis na 220k km vse prvo in nič ni puščalo. Zobat jermen je bil na oko čisto ok.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.923
2.390
113
Lublana
Obišči stran
faaak stari pa to je blo takrat drugo vesolje. 2,3 E, pa šibedah, pa auto klima, pa narisan kodiran ključk na zadnjih stranskih steklih...To se je cedilo sline kot bi imel steklino....že 80 so ble oh in sploh, 100 pa presežek vseh presežkov.... če je gor pisalo quattro pa sploh nimamo kaj debatirat. Buletpruf za uvijek, grajen ko tank, komfort kt dnevna...audi tak kt mora bit

Ni bil quattro, za motor ne vem kateri je bil, je bil pa ziher bencinar in 5 cyl. Kar se mi je zdelo zelo nenavadno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.835
3.858
113
Da bomo ontopic. Kako je kaj s hyundajevimi DCTji, konkretno 7 stopenjski, suha sklopka? Primerljivo z VAG DSGji, boljše slabše? In če se kaj pokvari ali zna kdo to popravljat pri nas.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Sliši se manj, ker jih je pri nas primerljivo manj od DSGjev... Težave pa so verjetno podobne, vsaj v Ameriki so ob uvedbi DCTjev poročali o podobnih težavah.

Kako je s popravilom pri nas, pa pojma nimam. Sam sem se pred leti ravno tega usral in DCTja nisem vzel.