Počen ekran na Galaxy S3...

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Tko je to.

Rezultat današnjega delovnega dne je profit v obliki razbitega ekrana na Galaxy S3. Ob priklonu padel iz prsnega žepa na rob na tleh ležeče macole. Rezultat na sliki, ekran ne dela, črno… Home tipka dela, saj pri pritisku zasvetita spodaj ležeča »gumba«.

Imam tri vprašanja:
1. Ima kdo občutek koliko pride popravilo na uradnem servisu?
2. Ali se s HDMI USB »donglom« lahko povežem na PC in telefon krmilim iz tam? Glavni podatki sicer so na externem SD-ju, bi pa vseeno še malo pogledal na phone za kakšno nastavitev...
3. Vprašanje napišem, ko dobim kakšen pameten odgovor na vprašanje št. 1.

PS. Telefon ni rootan.

LPM;
 
Nazadnje urejeno:

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Uff, 200 EUR + je res malo preveč.. Gledal sem tole (slika), zamenjal bi pa sam....

PS. se mi zdi, da bo treba zamenjati cel ekran, ne samo stekla za par EUR (heatgun option)... tole bo verjento pravi postopek.. http://blog.laptopmag.com/replace-screen-samsung-galaxy-s3


2219629-screenpart.jpg
 

Priponke

  • 2219629-screenpart.jpg
    2219629-screenpart.jpg
    115,3 KB · Ogledi: 372

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.329
5.846
113
pri taščici
In 135 evrov se najbrž res ne splača dati za rezervni del. Manj kot 200 je pa nov (neo, boljši telefon predvidevam?)
Zadnjič na podobno foro padel na vodilo drsnih vrat. Na srečo je počil samo dodatno steklo ki sem ga nalepil. Moram naročiti novega, rezerva je še od prej v predalu. Na žalost me alter ni opozoril pred nakupom na izbočeno steklo.
Upam da se ne znajde v tvoji druzbi
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.331
3.429
113
Samo če je tema na zaslonu je tudi ta šel.
Z kiessom boš lahko Backup naredo telefon pa je žal za v smeti
Imam enega malo manj zlomljen ega doma.