Playstation 3 in PS3 Slim - filmi na USB

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Pozdravljeni,

danes sem se oglasil v Big Bangu glede PS3 konzole, ki jo nameravam kupit (sploh zdaj, ko je cena še nekoliko padla). Prodajalec mi je rekel, da lahko PS3 brez problema predvaja filme in podnapise iz USB ključka. Ni mi pa znal povedati, ali na novi "slim" verziji lahko enako predvajaš filme in podnapise preko USB. Sicer ne vem zakaj nebi, vendar raje prej vprašam, preden kupim...

Hvala za odgovore
wink-1.gif
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Slim je isti, le cena bo manjša zaradi manjših stroškov izdelave, za vsak slučaj preveri ampak mislim, da imam kar prav.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
"Like its predecessor, the Slim also supports playback of MPEG-1, MPEG-2, and MPEG-4/h.264 video files from USB or disc-based media"

na MKV kar pozabi, divx pa naj bi delal. Meni se drugače zdi bolj uporabna možnost, da čez wireless streamaš iz PCa, potem pa ni važno v kakšnem formatu je. Ker drugače boš moral nepodprte stvari najprej skonvertirati v h264.

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
treba je pa vedeti da HD streaming čez wireless pač ne gre...tudi če boš predvajal filme iz USB-ja priklopljenega na PS3 boš moral podnapise embeddati v film, saj jih sam ne zna prikazati.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ti povem s prve roke, saj gledam veliko filmov z USB kljucka na PS3. Predvaja veliiiko formatov, je pa res da .mkv(hd/bluray ripi ponavadi) ne.. Lahko pa jih convertas z programom mkv2vob, pa se kar nekaj je takih programov. Divxe z podnapisi predvaja odlicno, samo podnapise moras dodati v fajl. Je pa to najlazja procedura. Downloadas program AVIAddXSubs, drag&drop-as film.avi(v istem folderju moras imeti tudi film.srt)na ikono AVIAddXSubs in v manj kot minuti imas film konvertan(jaz si izberem se destinacijo direktno na kljuc, tako da ni treba niti koperati). Ce imas se kaksno vprasanje, ni problema! LP
 

avisnar

Zelenc'
26. mar 2010
1
0
1
LP od avisnar-ja,
Jaz sem divx ali xvid pretvoril v DVD s programom " ConvertXtoDvd ",ki je Free,in ga lahko snames na netu.
Podnapise srt vstavi sam program avtomatsko.

LP - avisnar