playstation 2

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Dobil sem eno ponudbo za PS2 pa me zanima par info, ker to prvič kupujem.
Čemu služi memory card 8 GB in kaj pomeni ta velikost pri playstationu..

Se splača varinata 70€, PS2, dva joystika (koliko jih je v orginalu?) + dve igre in memory card 8GB ?

LP

Aja, koliko pride še čip?
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Na memory card se shranjujejo pozicije v igri, najboljše uvrstitve, "save game" uglavnem...

Čipi so na bolhi od 30-60€.

Cena je dokaj normalna, vendar za ta denar lahko dobiš tudi že čipano, vendar če je tvoj prodajalec preverjen, je mogoče vseeno bolje dati malo več, kot vzeti že čipano z laserjem že proti koncu...

So pa nove od 100 - 125€...
 

rokyone

Pripravnik
18. nov 2008
38
0
6
A gre za PS2 ali PSTwo?

Glede memory card, si vrjetn mislu 8MB? Sliši se sicer malo, ampak gor lahka shraniš za nekje 20 iger save gamov!

PS ma original 1 joystick.
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Hvala obema za odgovore. Mislim da je PS2, kakšna pa je sploh razlika?
Tudi sam gledam da bi kje dobil čipano in 2 konzoli, za igre me ne briga, to se pol dobi vse piratsko..

Teh čipov je tudi malo morje? A sePS lahko zjebe zaradi čipov? Na kaj naj pazim, videl sem samo razliko da je nek slim in fat varinata..
 

plard

Zelenc'
18. avg 2009
1
0
1
Kar se tiče kvarljivosti čipov na ps2, ti povem lahko iz lastnih izkušenj. Imam PS2 že 4-5 let, kupljen nov v Bigbangu. Po cca. 1 letu sem vgradil H2O mod čip in mi dela še vedno. Predno sem ga odklenil sem preveril kvarljivost čipov in za tiste čase je bil ta čip eden boljših, opozorjen pa sem bil, da naj ne gledam neoriginalnih filmov ali risank na odklenjenem PS2, saj naj bi bil to največji povzročevalec uničevanja laserjev. Morem reči, da sem nasvet poslušal in do sedaj še nisem imel problemov.

PS2 je bil kupljen sinu, ne bom rekel, da pa sam nisem kdaj pa kdaj sedel in odigral kakšno igro, katerih pa nimam malo.

Zdaj sem kupil starejšemu kupil XBOX 360 Premium, PS2 pa bo uporabljal mlajši sin, verjetno dokler bo delal. Tudi tega nameravam Flešat, tako da bom definitivno boljše prišel skozi, kot pa z orig. igrami.

Opozoril bi pa še to, da je treba vedeti, kdo ti vgradi čip in kaj dobiš za to. Meni vse delajo fantje iz NM.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
nah... kupi x360 pa še en controler
grin1.gif
oba imaš pošlihtana
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
tudi jaz sem bil svoj čas lastnik ps2 dokler mi ga niso ukradli. ene 5 let nazaj sem ga dobil za 15k
smile-1.gif
en gamepad, 3 orig. igre, nato sem dal za 15k vgradit čip v LJ k draganu (mislm, da je zaključil že), bil pa je mislm da lisa zero. špili so delali vsi, težav ni bilo nobenih, razen tiste ko se je našel en teličem in mi komplet ps2 odnesel iz skupinske hiše.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
jz mam ps2slim doma od takrat, ko so izdali slim verzijo.
chip imam subzero, vendar se mi zdi, da je tisti tip prenehal z vgradnjo. problemov nikoli, sem pa med drugim gledal tudi ogromno doma specenih dvdjev in konzola se vedno dela kot nova!