"Pištola" za zalivanje

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
zdravo,

imam 3/4" cev - na konec katere bi rad dal dobro "pištolo" za zalivanje. Zaželjeno je, da ima 2-3 tipe curkov (razpršen za zalivanje vrta in močnejši za spiranje/čiščenje).

Dosedaj sem imel kar nekaj različnih modelov/proizvajalcev.. slej al prej je začel nekje spuščat.. al v samem mehanizmu - ali pa pri koncu cevi (premalo "zagrabi" in se cev stakne). so bili sicer poceni nakupi - ampak če je velikokrat poceni je lahko na koncu tudi več kot drago. Iščem nekaj boljšega / zanesljivejšega.

Priporočila in dobre izkušnje?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Jaz sem včeraj kupil to (stran 10). Dela... Kako dolgo bo, ne vem in se ne sekiram...
Prej sem imel to, pa je tudi precej hitro šla:
Tako da, cena ni vse... Gardena bi naj bila kvaliteta, samo ko ti po letu dni kaplja in curlja...
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
V roku dveh let lahko reklamiraš, v kolikor je nisi poškodoval. Tudi tesnilne gumice se da pri vseh gardenah menjati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Gardene se izogibam zadnja leta in prisegam na Claber, ki me nikoli ni razočaral, tako s pištolami, cevmi kot konektorji. Gardena je bila kakovostna mnoga leta nazaj, njene pištole so po dveh letih + bile neuporabne, se je kaj odlomilo, počila plastika, pa tu govorim za najvišji cenovni razred. Sem bil pa pozitivno presenečen s firmo Bradas, ki jo trži Živex in mislim, da je za to ceno best buy (White Line).
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
jest sm kupu v hofru spomlad. se mi zdi ok. kompaktna... prej sm mel ene iz baubau, pa sama plastika...

vazn je da ma vsaj malo kovinskega ohisja...