Pisarniški/gaming stol Genesis Astat 700 ali pa Uvi Focus

johnreese

Zelenc'
2. avg 2023
2
0
1
Pozdravljeni!

Kupil bi stol za sedet pred računalnikom pa za občasno učenje... Pač pisarniški stol in me zanima, če ima kdo doma katerega od teh stolov (tj. Genesis Astat 700 ali Uvi Focus), da pove kakšno izkušnjo, kako se mu zdi, kej, kar ne piše v descriptionu. Hvala za komentarje in informacije.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.531
1.018
113
Pejt v Ikeo pa sprobaj Markusa in še ostale 3 modele office/gaming stolov, ki jih imajo. Markus mi ni ustrezal, za 100 € več pa mi je Jarv-neki-neki bil super. Boljša ergonomija kot resen pisarniški stol za 500 evrov, pa vse si lahko nastaviš. Sedim praktično cel faking dan, žal pa ne igram igric.
 

johnreese

Zelenc'
2. avg 2023
2
0
1
Ja sej bom, če mi pa v IKEI ne bojo fajn, bom pa tega vzel, sej na mimovrste imajo vračilo blaga do 14 dni, ker so spletna trgoina. Tko da če ima kdo slučajno kakšno kodo za popust za mimovrste, ki je ne misli porabiti (ne želim krasti), se priporočam. Hvala
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
Tudi jaz priporočam Markus. Ga uporabljam že kar nekaj let 8h/dan in je top. Žena ima tega "Jafenflafen" (JÄRVFJÄLLET) :D pa mi je Markus boljši čeprav je cenejši...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.371
971
113
Imate morda kak predlog za stol za max 200€ po kosu, za pisarno, kjer se ga večkrat dnevno uporablja za recimo pol ure? Pa če je še kakšne lepe barve, je pa pika na "i".