Pisa

aver

Pripravnik
9. jun 2008
441
12
18
Pozdravljeni,

morda kdo pozna in priporoča vredu hotel v Pisi (pogoj varovana garaža)?

Hvala
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
441
12
18
Pozdravljeni,

da malo obudim temo. Potrebujem nasvet za eno nočitev na poti v Pisi z varovano garažo/parkiriščem?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Booking? Če boš nočil v raznih večjih mestih po hotelih kar pozabi na lastno hotelsko garažo (razen če bo kar dober hotel in če boš imel srečo). Skratka tudi če boš našel nekje ne "selu" kakšno nočitev težko verjamem da ti bo kdo jamčil varovano garažo za avto. Najbolj sigurno je tako kot sem jaz imel v Firencah, ko so prav podjetja ki imajo v središču kao privatne garaže (morda za 30-40 avtov), tam je človek 24h na dan, mu daš listek, dokument in ti gre iskat avto. To je po mojem edino pametno varovanje. Je pa tak hec od 25-28€ naprej na noč... Sicer pa poglej na: http://en.parkopedia.com/
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Pozabil si na parkirne hiše, ki imajo v glavnem za celonočno parkiranje kar ugodne cene. Avto je za rampo pod kamerami. Bolj varovane garaže za kakšno hudo makino si pa ne predstavljam. Parkirne hiše so od centra in ven. Kjer ti ustreza. V okolici poiščeš ustrezni hotel in je to to.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
V Firencah sem bil in parkiral v varovani garaži, čeprav sem pol videl, da bi lahko spal mirno tudi z avtom kje zunaj. Bilo je pa ugodno, čeprav so bile zraven same mrcine ala več pokritih ferrarijev.

http://www.hotelmediterraneo.com/
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
V Firencah sem bil v samem centru v privat garaži, ene 3 min hoje do glavne katedrale. Kot je kolega napisal, notri samega makine, skratka organizirana zadeva na nivoju, prav tako na nivoju cena. Govorim pač o tem če bi človek rad 101% spal, to niso neke javne garaže, to so pač ziherce. Čeprav nevem koliko se še kaj krade...
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ma pomojem kdor ima peneze za konkreten avto bo imel tud 30€ za varovano garazno hiso in bi mu par 10€ ne smel bit problem.

LP
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Hja... verjemi da ravno ljudje s konkretnimi avtomobili nimajo denarja za to, prav ne za kasko... po drugi strani pa če se "pajtlaš" za avto itak nimaš kaj v Italiji rinit v večja mesta saj Italjani so res svinjarji in nimajo odnosa do avtov, vsak avto okoli in okoli stolčen. Mogoče res najbolj pametna opcija da se nekje na obrobju mesta pusti avto v garaži in potem dalje z javnimi prevozi...
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja verjamem da se najdejo tudi taki... To drzi ja...italijanska mesta in avti ne grejo najbolj skupi...dol imajo odbijace da se z njimi pomagajo parkirat,pac, dokler ne butne se ne ustavi. Ceprav sem ze marsikatero it mesto dal skozi, pa zaenkrat se nisem imel problemov z njimi. Niti v Rimu, ceprav dol sem samo cakal kdaj bomo mel nesreco. So mi pa 2x butnili avto na trajektu za Korziko.Za ene je avto le prevozno sredstvo ad A do B....za vse umes jim dol visi.

LP
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
nimas cisto prav, blizu. v nasih krajih ravno bosanci perejo avtomobile na 4 dni.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Mal pretiravate.. sem kar precej v Italiji in nisem imel nikoli nobenega problema, pa ne parkiram v ekstra varovanih garazah. Je pa res, da nimam ferrarija, ampak 7 let star volvo😃
V pisi je pa tako.. ce ni nujno tam spat, bi jaz raje kje drugje v toskani. V pisi ni prakticno nic drugega kot tisti stolp in vec kot 2-3 ure tam nimas kaj pocet.