Peugeot 206 klima ne hladi

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
O mater, ali ti nekdo klimo nafila za 50 ali pa za 55eur je baš razlika. Skoraj tako, ali se po salamo splača v Mercator ali v Hofer.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ja očitno ne, ker imam spet same majstre ki mi ne znajo postaviti diagnostike. Nafila en, nafila drug pa primvsakemu spusti cez dva, tri dni in pravi ja tam pri ceveh se nekaj vidi barve. Dej ti pelji temu pa temu in se mi podajajo kot pingpong.

Prosim za en kontakt majstra, da vidim, ce sem ga ze obiskal
 
  • Haha
Reactions: Hondi

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Ja očitno ne, ker imam spet same majstre ki mi ne znajo postaviti diagnostike. Nafila en, nafila drug pa primvsakemu spusti cez dva, tri dni in pravi ja tam pri ceveh se nekaj vidi barve. Dej ti pelji temu pa temu in se mi podajajo kot pingpong.

Prosim za en kontakt majstra, da vidim, ce sem ga ze obiskal
Kaj nisi ti oni ko se je ful pametn rodil pa to in vse ve?
Kaj te rabiš majstre zaj. Zrihtaj sam in je. Ki je problem?
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
Ja očitno ne, ker imam spet same majstre ki mi ne znajo postaviti diagnostike. Nafila en, nafila drug pa primvsakemu spusti cez dva, tri dni in pravi ja tam pri ceveh se nekaj vidi barve. Dej ti pelji temu pa temu in se mi podajajo kot pingpong.

Prosim za en kontakt majstra, da vidim, ce sem ga ze obiskal

Meni je uredil : Avtoklime Pro Boris Ajnik s.p. Je pa Ljubljana...

Takoj vedel kje je problem, že po modelu avtomobila. Menjal problematičen kos, nafilal in dela....

Pred tem sem 2x reševal lokalno. Eden mi je samo napolnil in rekel, da zmanjka plina.... Drugi ni našel kje pušča in prišel do zaključka, da bo moral priti čez armaturo notr, kar pomeni sneti vrata, da dobis armaturo ven....
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
lol sneti vrata, da dobiš armaturo ven. Če bi to bil problem sploh ni problema.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Zakaj bi delal delo, katero ti ne diši in ni dovolj dobičkonosno. A ni lažje v celofan zapakirat stranki grozen poseg v vozilo.