PDA ipaq rx5720 TravelCompanion in TomTom karte

Peregrine

Zelenc'
11. nov 2007
4
0
1
Hallo,
nabavil sem dlančnik preko Bolhe. Na žalost ima instalirane samo D,A,CH karte za TomTom. Karte za zahodno in vzhodno Evropo imam sicer, ne vem pa če je možno povoziti DACH karto katera je je instalirana na samemu ROM-u.
Ali je morda že poskusil kaj podobnega in če ima kdo kašno idejo?
Lp
M*
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
DE_AT_CH karto lahko povoziš in nadomestiš s čim drugim. Problem je le, da Western Europe, ki bi jo ti rad dal namesto te mape, zahteva cca. 1,6GB, ti pa imaš v notranjem spominu tega dlančnika max. cca 800MB prostora za karte.
Rešitev je torej spodobna SD kartica, na katero pa kajpak brez problema naložiš Wester Europe, Eastern Europe, pa še kaj.
Pa še namig:
- Tomtom je nameščen v notranjem pomnilniku (=iPAQ File Store) v mapi iPAQ GPS.
- da pridobiš nekaj prostora v tem pomnilniku lahko načeloma zbrišeš vsa glasovna vodenja razen tistega ki ga res rabiš.
 

Peregrine

Zelenc'
11. nov 2007
4
0
1
Hvala za odgovor,
eno vprašanje imam pa le še. Kaj je pa z Tom Tom aplikacijo potem, a to lahko tudi na ustrezno SD kartico naložim, ker če aplikacija laufa na iPaq File Store-u, karte WE in EE pa shranim na recimo 2 Gb SD kartico mi jih tako ne prepozna. Kaj moram natančno narediti?
ŽÐe naprej se zahvaljujem za kakšen nasvet
M*
146069-HPipaq_rx5720.jpg
 

Priponke

  • 146069-HPipaq_rx5720.jpg
    146069-HPipaq_rx5720.jpg
    11,5 KB · Ogledi: 386

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Ja, mapo Western_Europe daš kar direkt na Storage Card (v root oz. osnovno mapo), pa bo TomTom čisto zadovoljen.
Pa aktivacijsko kodo je seveda ob prvem preklopu na ta zemljevid potrebno vpisat, da bo delovalo... Meni dela na točno tem modelu točno tako.
smile-1.gif