Passat alltrack 2019 in Easy Entry

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Pozdravljeni,

se na zadnjem modelu passata Easy entry lahko izklopi oziroma kako točno to deluje? Enkrat se sedež odmakne, spet drugič ne, enkrat s pritiskom na tipko 1 sedež spravim v ustrezno pozicijo, čez nekaj časa je ta pozicija na drugem mestu. V servisni knjižici piše, da se to lahko izklopi, ampak v meniju te opcije ne najdem (našel je ni tudi na servisu).

Pa še to, se lahko kje nastavi, da radio ne teži z menjavo uporabnika skoraj vsakič, ko prižgem avto? Imam isti telefon, sem glavni uporabnik, prime ga pa spet vsake toliko časa, torej ne vsakič. Telefon gre na bt brez problema, ampak tisti sitni zaslon pa kar vztraja, dokler ne pritisnem ok ali pa vsaj tipke Menu.

Sem imel danes en pogovor na servisu vw na to temo, ampak očitno so te finese, ki jih ne obvlada vsak ;).

Hvala za odgovore.

Jernej
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.697
137
63
Ja, ne vem. A imaš ta meni?
Meni je šlo na živce, ko se je stol stalno vozil gor in dol in sem s to personalizacijo to izklopil.

takole izgleda meni.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Ja, ne vem. A imaš ta meni?
Meni je šlo na živce, ko se je stol stalno vozil gor in dol in sem s to personalizacijo to izklopil.

takole izgleda meni.

Nimam ;). Jaz imam to precej drugače (nisem jaz naročal, sem pač vzel kar je bilo), pač novejši model (vse na touch). V navodilih piše o tem, ampak pri meni tega menija ni. Imam pa avto na internetu in lahko gledam vse ostalo...

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Tega Passat 2019 nima.

Če se že ne da izključiti, kako pa pravilno nastaviti, da bo sedež VEDNO šel na pravo mesto (moti me to, da ne gre vedno na isto mesto). Kaj vpliva na to, zakaj radio zmeraj teži o uporabnikih? Se tega ne da zablokirati/izključiti/karkoli.

Jernej
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Si sploh že določil uporabnika za posamezen ključ?

Nastavi si vse in potrdi uporabnika, pa bi moralo bit vedno vse enako.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Si sploh že določil uporabnika za posamezen ključ?

Nastavi si vse in potrdi uporabnika, pa bi moralo bit vedno vse enako.
JA. Sem glavni uporabnik in imam vse pravice, prav tako vidim vse na We connect. In ko prižgem avto ali ga ugasnem, vedno napiše moje ime, torej ve, kdo sem ;)?

Jernej
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Potem je očitno nekaj narobe pri potrjevanju. Pobriši vse nastavitve in še enkrat ponovi cel postopek, ali pa preprosto obiščeš znanega forumskega tunerja za VAG grupo.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Ja. Sedaj čakam, da se dobimo, da nadgradimo infotainment. Avto v enem od 5 primerov ne premakne sedeža in ga moram ročno. Potem pa spet dela. Po pingpongu po mailih sem spet pristal pri istem serviserju in bomo šli po korakih. Edino to ne ve, koliko časa traja nadgradnja...

Jernej