Parkirišče "na" letališču Jožeta Pučnika (Brnik)

igi

Guru
13. okt 2007
5.538
1.143
113
Celje
Verjetno lokalci to veste, mi, ki pridemo bolj redko na Brnik in odletimo kam pa ne...

Na tem letališču sta vsaj DVA ločena parkirna prostora. Pod ločena imam v mislih upravljalca/lastnika. Prvi je v lasti Aerodroma Ljubljana, d.o.o. ( http://www.lju-airport.si/sl/potniki-in-obiskovalci/kako-do-nas/parkirisca/ ) in drugi v lasti Adrie Airways (https://www.adria.si/sl/informacije/letalisce-ljubljana/parkirisce-adrie-airways-na-brniku/ ).

Seveda kot potnik, ki pride na letališče se načeloma sparkiraš na Aerodromovega. Na internetu sem si celo prej prebral, da v primeru predplačila dobim še dodatni popust.

In ko letiš z Adrio listaš njihovo revijo. V njej pa "akcija". -50% na cene parkiranja. Ampak na ADRIJINEM parkirišču. Tudi redne cene so pri njih nižje.

Tako da če kdo leti iz Brnika lahko privarčuje kakšen EUR, če parkira pri "konkurenci". Jaz to pot nisem
wink-1.gif
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
192
17
18
Katero pa to je. To je tisto, ki je malo naprej od izhoda iz ceste proti letališču?
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Sedaj ko je popust 50% je res ugodneje. Po redni ceni pa je za 8 dni dražji kot predplačilo za zunanje parkirišče pri letališču.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Kaj potem na servisnem vhodu ni več rampe z varnostnikom? Nekaj let nazaj, ko sem šel nekaj iskat v DHL, je varnostnik zahteval osebni dokument in si prepisal osebne podatke + reg. oznako avtomobila.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.534
920
113
Uf, že najmanj 5 let ni več varnostnika tam. To si verjetno šel še v stari DHL, ker v novega ne greš več mimo tiste rampe.

Kolikor se spomnim, je tale Adriin parking dokaj majhen (govorim za asfaltiran del). Razen če se v zadnjih 3 letih ni kaj spremenilo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
jah vem ampak ribnik v lahovcah je pac bolj znan v okolici. vopovlje so kvecjemu po policajih, ki merijo hitrost najmanj dvakrat na dan. pomojem najbolj pogosta lokacija v sloveniji.

kaksen lovski turizem? a ni lovska sezona dolocena po mesecih? tam je pa polno vse mesece v letu. drugic, kje lovijo priblizno? ce so taksni lovci, ki se na 2ha v okolici ribnika pripeljejo s petnajstimi terenci in potem stirideset lovcev na tem obmocju zasleduje eno divjad... krasni sportniki.

hysterical-1.gif


tretjic, vecinoma so italjani, japonski pari in romuni?! lovci?
smile-1.gif