Parking na letališču Treviso

calabria

Pripravnik
24. mar 2010
56
0
6
Zdravo!

Ima kdo mogoče izkušnje z rezerviranjem parkinga na letališču v Trevisu. Na internetni strani, ko prideš do rezervacije piše, da rezerviraš za letališče Marco Polo. Obstaja kje opcija samo za Treviso? Poleg tega naj bi za vstop v parking potreboval kreditno kartico. Kdo ve, če je to res?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Jaz sem parkiral na parkingu C (lanski avgust), brez rezervacije, pa ni bilo panike z zasedenostjo. Imaš tam 3 parkinge enega zraven drugega cca. 200m od letališča. Kreditne ne rabiš, ker ob izhodu plačaš z gotovino na avtomatu na letališču.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
C parking je sicer nekoliko majhen vednar še nikoli nisem ostal brez parkinga. Stane 5eur na dan.

Sedaj pa mislim,da so odprli že novega D, ki je 6eur na dan in naj bi bil tudi delno pokrit. Ali je pokrti za 6eur pa ne vem.

Tule je pa še link do strani letališča kjer nazorno vidiš kej so parkingi in koliko jih je še prostih. No upam da dela ok tole.

http://www.marcopolopark.it/ParcheggiAeroportoTreviso/MappaTSF/tabid/89/language/en-US/Default.aspx

PA še od tega mini letališča stran:
http://www.trevisoairport.it/tsf/index.jsp?_requestid=36049&language=en
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Drugača pa je letališče tako majhno da se ne morš zgubit.

PA še namig C parking in tudi D je na isti strani eno ulico naprej od letališča .
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Kartico dobiš na avtomatu, parking pa so običajno prosti tako da mislm, da neboš potrebovala rezervacije
 

calabria

Pripravnik
24. mar 2010
56
0
6
Hvala za informacije. Rezervacijo želim narediti, ker vsakič ko sem bila na tem letališču so bili parkingi zabito polni. Tako, da smo enkrat tvegali in pustili avto pri nekem shoping centru malo stran od letališča.

Bomo vidli kako bi tokrat
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Hmm dej sporoči če ti bo šla rezervacija. Zgleda da mam na Trevisu srečo z parkingom. pa ne bo vedno tako. Vrejtno.
 

calabria

Pripravnik
24. mar 2010
56
0
6
Vem, da bo zaprt. Jaz letim to soboto. Zdaj bomo tvegali, ker res rabiš kreditno kartico za vstop v parkin, če imaš narejeno rezervacijo. So mi iz letališča sporočili, da je kao na parkirišču D vedno plac.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Par metrov naprej od letališča je privat parking, ki je cenejši. Možnost parkiranja v garaži, vendar jim moraš pustit tam ključ, da premikajo avto ker je v garaži samo ene 30 mest in zatlačijo tja noter čim več avtov. Če se ne moti sem dal okrog 50 eur za garažo za en teden. Zunanji je pa še pol ceneje.
 

calabria

Pripravnik
24. mar 2010
56
0
6
no pa sm prišla nazaj....
Kreditno kartico se res rabi, če se naredi rezervacija, ker jo moraš dat v čitalec in vpisat rezervacijsko kodo, da te not spustijo, ko pa prideš nazaj pa plačaš (ti ne trgajo iz kartice). Zatorej rezervacije nisem naredila. Ko sem pisala mail na letališče so mi zagotavljali, da je parking D (ta nov) vedno frej in tut če nimam rezervacije ne bo težav....my ass...C in D parkinga sta bila zabito polna in ja parkirala sem ravno na tem parkingu, ki si ga omenil Freenasty in je bil nepokrit za en teden 37€ (garaža je 50€) pa res sem jim pustila ključe (hvala bogu avto ni zginu).
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Živjo.

Naslednji teden letim iz Trevisa za 5 dni, pa iščem najboljše parkirišče. Uradno letališko parkirišče je precej zasedeno (najcenejši prostor je 50 EUR), pa me zanima katero je še bližnje parkirišče?

Zasledil sem še www.uniontours.it, imate kakšne izkušnje?

Hvala.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik man007 pravi:
Živjo.

Naslednji teden letim iz Trevisa za 5 dni, pa iščem najboljše parkirišče. Uradno letališko parkirišče je precej zasedeno (najcenejši prostor je 50 EUR), pa me zanima katero je še bližnje parkirišče?

Zasledil sem še www.uniontours.it, imate kakšne izkušnje?

Hvala.

mi smo 2x parkirali na uniontours parkingu, obakrat brez problemov, slabih 5 min peš od terminala (urejen pločnik), enako daleč kot "long-term" uradni parking (sta eden poleg drugega)
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Tako je, uniturs je 6 eur/dan (nepokrit), C 4,5 eur, D pa 8,5 eur.

C se online ne da rezervirati - termin 24--28.10 (naj bi bil zaseden), ampak me zanima ali je to res ali je to kakšna ITA fora.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Drugače imaš približno kilometer naprej od letališča na desni strani en zastonj javni parking ... če imaš kakšen star avto, ki ti ga ni škoda pustiti na javnem, nezavarovanem parkirišču.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Tako je, uniturs je 6 eur/dan (nepokrit), C 4,5 eur, D pa 8,5 eur.

C se online ne da rezervirati - termin 24--28.10 (naj bi bil zaseden), ampak me zanima ali je to res ali je to kakšna ITA fora.
Jaz sem prejšnji teden parkiral na C za 4,5€/dan in moram reči, da je bilo precej zasedeno.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Tako je, uniturs je 6 eur/dan (nepokrit), C 4,5 eur, D pa 8,5 eur.

C se online ne da rezervirati - termin 24--28.10 (naj bi bil zaseden), ampak me zanima ali je to res ali je to kakšna ITA fora.

C mi vedno kaže, da je zaseden. Sem rezerviral na Uniontours. Sporočim in hvala.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A se da zment da kljuce pri njih "shranis", pa ce ma kdo cene za vce-marco polo?


Lp