Pariz - letalska karta

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Lansko leto sem letel v Pariz iz Ljubljane z EasyJetom. Sedaj je ta let ukinjen.

Torej, iscem najugodnejso letalsko karto do Pariza iz Gradca, Dunaja, Zagreba, Ljubljane.

Kakšna ideja kje iskat? Aja, gre se za čas med novim letom.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Benetke (Marco Polo) je predaleč? Od tam leti Easyjet, čeprav med prazniki vprašanje, koliko ugodnejši je. Drugače pa verjetno Zagreb, trenutno ima AirFrance akcijo za 162€. Podobna cena je tudi iz Dunaja z Austrian, iz Ljubljane pa je cena dobrih 200€.
 

bimbim

Pripravnik
26. avg 2011
87
0
6
Če nimaš točno določenega datuma, se ti splača malo počakat in spremljat Adriine akcije - vsake toliko imajo akcije letalskih kart za 99€... sicer pa ja, iz Benetk? ali pa, če letiš do londona in se potem z eurostarom podaš do pariza?
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
@binbin in VinS

Očitno bo res "najceneje" če bom šel iz Dunaja oz Zagreba. Sem nasel preko NikiFly tudi za cca 160 eur. Ceneje po moje, da ne bom dobil. Lani sem dobil v tem času povratno za dve osebi za 160 eur
rolleyes-1.gif


Aja, rabim od cca. 29.11 - 2.1
 
Nazadnje urejeno:

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AXi0N pravi:
@binbin in VinS

Očitno bo res "najceneje" če bom šel iz Dunaja oz Zagreba. Sem nasel preko NikiFly tudi za cca 160 eur. Ceneje po moje, da ne bom dobil. Lani sem dobil v tem času povratno za dve osebi za 160 eur
rolleyes-1.gif


Aja, rabim od cca. 29.11 - 2.1

29.11. ali 29.12?
 

bimbim

Pripravnik
26. avg 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik AXi0N pravi:
@binbin in VinS

Očitno bo res "najceneje" če bom šel iz Dunaja oz Zagreba. Sem nasel preko NikiFly tudi za cca 160 eur. Ceneje po moje, da ne bom dobil. Lani sem dobil v tem času povratno za dve osebi za 160 eur
rolleyes-1.gif


Aja, rabim od cca. 29.11 - 2.1

V tem času je karta iz Zagreba cca 180, z Dunaja cca 170€. Glede na razdaljo do letališča in posledično dodatnimi stroški, ki jih je treba vkalkulirat, je potem najugodnejša opcija iz Zagreba.
Imaš pa Ryanair al pa EasyJet za cca 100€ iz Benetk
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Citat:
Uporabnik VinS pravi:
trenutno ima AirFrance akcijo za 162€.

Hmm, zakaj mi ne najde po tej ceni v omenjenem terminu?

EDIT: sem videl da piše od 162...
 
Nazadnje urejeno:

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik bimbim pravi:
Če nimaš točno določenega datuma, se ti splača malo počakat in spremljat Adriine akcije - vsake toliko imajo akcije letalskih kart za 99€... sicer pa ja, iz Benetk? ali pa, če letiš do londona in se potem z eurostarom podaš do pariza?
Adria ne leti več v Pariz. Samo Air France nas povezuje s Francijo.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Ta termin je najdražji kar je možno, tako da se ti po moje splača kar iz LJ, ker ni take razlike - imaš za 227€ direkten let z Air France 28.12 in povratek 1. ali 3.1. Dunaj in Zagreb sta le nekaj € cenejša(200-215€). Cenejše so edine Benetke, 164€ z AlItalio in 169€ z AirFrance.
 

jasnanel

Zelenc'
7. nov 2012
5
0
1
Lep pozdrav, s punco se tudi odpravljava v Pariz in naju zanima katera je najcenejša verzija ker sva namreč študenta in so finance seveda omejene. Kot vidim je očitno najceneje preko Zagreba, torej 160€?
Ni nikjer opcije naprimer rezervirati easy jet za več mesecev vnaprej in potem priti skozi ceneje?

Hvala lepa.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jasnanel pravi:
Lep pozdrav, s punco se tudi odpravljava v Pariz in naju zanima katera je najcenejša verzija ker sva namreč študenta in so finance seveda omejene. Kot vidim je očitno najceneje preko Zagreba, torej 160€?
Ni nikjer opcije naprimer rezervirati easy jet za več mesecev vnaprej in potem priti skozi ceneje?

Hvala lepa.

Seveda je opcija Easyjet iz Benetk (celo najbolj priporočljiva), v zgornji temi je bila debata o točno določenih datumih, ko je tudi Easyjet precej drag (celo dražji od klasičnih prevoznikov).
 

jasnanel

Zelenc'
7. nov 2012
5
0
1
ne vem kje to gledaš Schnappi, našel sem najcenejšo verzijo okoli 320€ povratne karte za oba, ti pa zdaj 60€?
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jasnanel pravi:
ne vem kje to gledaš Schnappi, našel sem najcenejšo verzijo okoli 320€ povratne karte za oba, ti pa zdaj 60€?

320€ za kdaj? V normalnih terminih bi morala priti skozi z 100€ za povratno karto na enega. Za kdaj iščeš?