Pariz 2024

Car

POSTman
4. avg 2007
8.385
1.193
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
A se ti lulček ne dvigne če se v tvojo temo ne piše? Pač si prehitro odprl in je šla tvoja tema v pozabo. Kaj ima to sedaj veze, d atako noriš zaradi tega?
Ker mi gre na organ, da se vedno najde nekdo, ki podvaja že odprto temo. Sej nimam nič od tega, da se piše v temo, katero sem odprl, ampak zakaj se odpirajo še enkrat. Podobno je bilo v temi Vojna v Ukrajini, ko so se na začetku vsi delali norca, kako vojne sploh ne bo, ko pa se je vojna začela in tema zacvetela, pa se je našel pametnjakovič in tudi odprl novo temo z istim naslovom.Zakaj že? Zakaj pa je tema bedaki na cesti že leta in leta originalna?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.898
132
63
Ker mi gre na organ, da se vedno najde nekdo, ki podvaja že odprto temo. Sej nimam nič od tega, da se piše v temo, katero sem odprl, ampak zakaj se odpirajo še enkrat. Podobno je bilo v temi Vojna v Ukrajini, ko so se na začetku vsi delali norca, kako vojne sploh ne bo, ko pa se je vojna začela in tema zacvetela, pa se je našel pametnjakovič in tudi odprl novo temo z istim naslovom.Zakaj že? Zakaj pa je tema bedaki na cesti že leta in leta originalna?
Za to so krivi admini, ker pač ne opravljajo svojega dela dovolj kvalitetno. Na tujih forumih, kjer sem, se post z enakim naslovom teme (ali zelo podobnim) zelo hitro premakne v tisto temo, ki je bila prva odprta, tako da se enake teme ne podvajajo. Sicer je tukaj stvar dobro narejena za preverjanje, ali ta tema že obstaja, ampak zgleda da malokdo to upošteva.