Par vprašanj o iMac-u(programi)

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Citat:
Uporabnik peterm pravi:
zdaj če maš 2 monitorja maš na enem osx na drugem pa winse..
in na obeh lahko delaš istočasno(malo na enem malo na drugem)?? a to tudi na iMacu al samo na powerju??
lp x5x
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
na obeh..
odvisno kako kartico ma.. sam mislim da 2X dvi imac..

tole piše na mac strani..

Double vision.

All iMac models let you connect a second display in either extended desktop mode or video mirroring mode. The mini-DVI port connects to DVI displays, VGA monitors and projectors, and S-video and composite devices using the appropriate adapter.

se prav da se da..
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi: Včasih vem, da še formatov medijev niso imeli istih, pa tudi sedaj kolikor vem, USB ključek ne sme biti NTFS ker tega mac ne hebe sploh??
Kje si dobil ntfs ključek ?
Sicer ntfs lepo dela : www.ntfs-3g.org
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Mistejka, sem se spomnil da so ble to particije na eksternem HDD in se ni videlo NTFS... Kolega je imel primer ker se z audiem ukvarja...
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
no pa sem še pri enem vprašanju:)
VMware Fusion kdo uporablja?? kako inštaliraš xp ali visto?
kako je s priklopom gps modula ter programi za to?? kdo prakticira??
lp x5x
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
inštaliraš xp je tko da daš prazen cd v pečko in držiš tipko za vklop da začne utripat..
pobere firmawe in ti ga zapeče na cd.. določiš particijo za winse..
daš not winse in poinštaliraš tko ko za PC.. vtakneš cd od firmwareja in poinštaliraš..
tko prideš do winsov..
pol se pa lahko zmišluješ ker sistem ti avtomatsko štarta oz.. če hočeš zbirat pač držiš alt in ti da meni.. potem sam klikneš kaj želiš in se sistem postavi.. je pa zanimivo da se osx postavi v cca 1-2 minuti.. winsi pa po 5.. pa še vse driverje morš poinštalirat.. na osx pa ne..
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Se da z macom uporabljati remote desktop? Se pravi da bi se z maca connectal na win racunallnik.