P: Mio C320 GPS navigacijo - ODKLENJENA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Naprava je skoraj kot nova, v avtu sploh še nikoli ni bila. Sepravi avtonosilec je super ohranjen! Na napravi je softwer MioPocket, ki poleg tega, da odklene napravo omogoča še uporabo navigacije kot dlančnik http://blog.najboljsi.eu/?p=104).
Drugače sem na navigaciji usposobil MobileNavigator 7 in Igo8! Pio potrebi lahko zrihtam še MioMap 3.3, Igo 2006, Sygic Mcguider, Destinator 7...
Nekaj osnovnih specifikacij si lahko preberete tukaj: http://www.mio-tech.be/en/gps-navigation-device-Mio-C320-specifications.htm

Kot vidite ima naprava 400Mhz procesor, SIRFIII gps sprejemnik itd. Skratka zelo dobra naprava.

Zraven ne dam SD kartice, ker imam samo 1 in jo bom obdržal zase. Oba programa bom dal na DVD in potem jih boste vi dali na svojo SD kartico + zraven bom dal navodila kako se to naredi, da ne bo težav!

Cena je 170EUR (za alterjevce še kaj manj
smile-1.gif
), kontakt pa je prodaja@najboljsi.eu ali 041/787/898 , lahko vam pošljem tudi več slik oz. kakšen video!
Oglas je tudi na bolhi!
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Zdaj je 160euričev, zdaj je gor bolj poenostavljen meni z ekstra hitrim dostopom do igo8 (najnovejše mape, riks skin itd.)
 

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
imaš tiskarski škrat na blogu
write.gif


Trenutno imam doma dve GPS napravi. Ena je Navigon 2110 MAX, druga pa Mio
C320. Najprej se bom osredotocil na Navigon 2110 MAX, ki sem ga dopil pred
kratkim.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik redorange pravi:
imaš tiskarski škrat na blogu
write.gif


Trenutno imam doma dve GPS napravi. Ena je Navigon 2110 MAX, druga pa Mio
C320. Najprej se bom osredotocil na Navigon 2110 MAX, ki sem ga dopil pred
kratkim.

eh kaj mi to kažeš... Sam vem, da je dost napak na strani. Se mi ne da vsega popravljat

Drugače pa zdej je na napravi IGO8 in TomTom 7, mogoče bo zdej kej bolj zanimiva. za 170EUR zdej zraven dam še 4GB SD kartico!
Kontakti so isti kot zgoraj, lahko pošljem tudi videoposnetke delovanja (meni itd.)

ajde
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Nova cena, 150EUR z 1GB SD kartico
Gor je pa TomTom 7, IGO8 menda se da tud Garmin XT samo to bom probal samo na prošnjo morebitnega kupca.

Kontakte imate gor.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.