OKvirji pa kar po starem

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
650
93
Znani neznanci.....!

Ti so isto nad zakonom, kot nekateri politiki, župani. Jebe se jim, ker vedo, da jim nihče nič ne more....
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
rdeĆi cigoti sloboĐnjaki ukradli sto ton bakra
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.603
961
113

Brez da članek preberete, uganete iz katerega naselja na dolenjskem sta bila storilca?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Ko takšen revolt doživiš od blizu se vprašaš, kako imajo sploh jajca oditi v intervencijo.
Tako gasilci, ki imajo tam tedensko mokre vaje, kot reševalci in policisti.

Dolenjsko-posavsi cigani so postali nevzdržni, oblast pa miži na obe očesi.

Enako lahko pričakujemo od turistov iz krajev zelo južno in zelo vzhodno od nas.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.603
961
113
Ko takšen revolt doživiš od blizu se vprašaš, kako imajo sploh jajca oditi v intervencijo.
Tako gasilci, ki imajo tam tedensko mokre vaje, kot reševalci in policisti.

Dolenjsko-posavsi cigani so postali nevzdržni, oblast pa miži na obe očesi.

Enako lahko pričakujemo od turistov iz krajev zelo južno in zelo vzhodno od nas.

Saj, ko ti reče, da ve kje živiš, koliko otrok imaš, kam hodijo v šolo... Mi je še čudno, da ni več specialnih maskiranih akcij, ko pošljejo enote iz drugih PP.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Saj, ko ti reče, da ve kje živiš, koliko otrok imaš, kam hodijo v šolo... Mi je še čudno, da ni več specialnih maskiranih akcij, ko pošljejo enote iz drugih PP.
Takoj ko se pojavi kakšno intervencijsko vozilo vidiš desetine telefonov, ki snemajo dogajanje (razen kamenjanja, takrat namreč potrebujejo obe roki za kamenjanje). Tudi če pride maskirana enota je vse takoj na spletu. In potem smo rasisti, nestrpneži in kaj vem kaj vse še. Plačujemo pa lahko v proračun, da golazen ne bo žejna in brez cigaret (da o drugih substancah ne govorimo). Lačna ne bo, ker itak kradejo po trgovinah, njivah in pašnikih. Pa tudi oblačijo se v trgovinah. Saj ne rabim omejati plačila...
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
650
93
Dokler bo politika zagovarjala njihov kriminal in jim dajala ugodnosti in potuho, bo stanje vsak dan slabše. Rastejo jim peruti...
Ko bo potrebno rezati peruti, pa bo hudo, zelo hudo. Delovnim ljudem bo enkrat dovolj. Škoda, ker mediji skrivajo resnico.