Odklep ps2

fluri

Pripravnik
2. okt 2010
47
1
8
Prosim, je kdo ki zna ali pa pozna nekoga ,ki se ukvarja z odklepanjem PS2 ?Ali priporočate odklep oz. kakšne imate izkušnje s tem ?Hvala za pomoč
pozdrav.gif
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
682
37
28
kaj pa okolica MB, pozna kdo koga ki to dela chipmod, mam jaz tut eno PS2 za porihtat.
 

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Sam uporabljam free mcboot. Vse igrce mi delajo brez vgrajenih čipov. Enostavno se programčk naloži na memory card, vsako igrco se zapeče na dvd, pred tem pa jo patchate z esr disc patcherjem. ENOSTAVNO ko pasulj. Če kdo rabi pomoč z veseljem pomagam.

Zaenkrat ni igrce, da jo na ps2 ne bi prebral.

+ ps2 ne izgubi garancije

lp
 
Nazadnje urejeno:

mar

Zelenc'
30. nov 2010
2
0
1
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:
ksz
Prodam Memory Card z Free MCBoot-om...kako stvar deluje je povedal ze tejc007 =)

Na moj zs sporoči tvoj gsm, pa se slišiva za nakup.
 

mar

Zelenc'
30. nov 2010
2
0
1
Citat:
Uporabnik tejc007 pravi:
Sam uporabljam free mcboot. Vse igrce mi delajo brez vgrajenih čipov. Enostavno se programčk naloži na memory card, vsako igrco se zapeče na dvd, pred tem pa jo patchate z esr disc patcherjem. ENOSTAVNO ko pasulj. Če kdo rabi pomoč z veseljem pomagam.

Zaenkrat ni igrce, da jo na ps2 ne bi prebral.

+ ps2 ne izgubi garancije

lp

A mi poveš kje se da to kupit, da je program že naložen na memori kartici najmanj 8 GB, ker ko sem kupil PS" black Sony ima spominska kartica premalo spomina in na igrici Tomb Raider -Legend (original), se ne da shranit nič, ker je kao premalo prostora na spominski kartici.
Lp in upam da dobim kmalu odgovor za jar se lepo zahvaljujem.