Obnova alternatorja

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Dan :)

Torej - za obnovit imam en 21 let star alternator. Ima kdo koga za priporočit za take zadeve in da je po možnosti iz okolice Domžal, Trzina oziroma Ljubljane?

Že vnaprej hvala za vse uporabne in neuporabne odgovore :nazdravje:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Za bmw Kogovsek, za vse ostalo tudi. Itak vsi stromarji k njemu nosijo.

Aja, obvezno menjaj tudi regulator napetosti, dobre izkusnje imam z aftermarket firmo Hueco, tudi ni drag.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Gre za 2003 letnik Mazdo MX-5, ki se počasi po delih obnavlja in ne za bimmerja ampak, če ima vse čez bo potem verjetno to to. Glede na ponudbo, ki jo imajo opisano na internetni strani razmišljam, da bi šel kar s celim avtom tja in ne bi prinesel samo alternatorja pa da pogleda čimveč stvari. Dober predlog izgleda tole, hvala :zmaga:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Gre za 2003 letnik Mazdo MX-5, ki se počasi po delih obnavlja in ne za bimmerja ampak, če ima vse čez bo potem verjetno to to. Glede na ponudbo, ki jo imajo opisano na internetni strani razmišljam, da bi šel kar s celim avtom tja in ne bi prinesel samo alternatorja pa da pogleda čimveč stvari. Dober predlog izgleda tole, hvala :zmaga:
Aja, za mazdo gre. Vsekakor jih prej pokliči, ker gre za neEU avto... Pa včasih so obnovo delali samo tako, da si jim tja prinesel komad, demontaže iz avta niso delali...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
V vsakem primeru jih prej pokličem oz. jim pišem tako kot vsem ostalim ponudnikom, (de)montaža doma pa ni noben problem v kolikor bo potrebna. Hvala še 1x.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony