NPK Nepremicninski posrednik

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Ali je kdo delal izpit? Ali je zahteven? Vidim, da obstajajo tecaji, ocenjeni na >1000€. Sedaj v remote casih, najbrs vse preko spleta na daljavo? Ali obstajajo kaksni posnetki, e-zapiski,.... lahko na zs.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
poznam enga, ki je to pred 3 leti naredil. nekaj piflanja je, težko na vsekakor ni. v 3 letih je do sedaj posredoval točno 0. Dobro premisli, če bo teh 500 dobro vložen denar.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
poznam enga, ki je to pred 3 leti naredil. nekaj piflanja je, težko na vsekakor ni. v 3 letih je do sedaj posredoval točno 0. Dobro premisli, če bo teh 500 dobro vložen denar.
A je pričakoval, da bodo potencialne stranke kar same od sebe trkale na njegova vrata in ga prosile, da uredi pogodbe in pobere provizijo?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Težko je toliko, kolikor prakse imaš. Če do seda nisi delal še nič na področju nepremičnin, ti bo zelo težko, saj bo vse kar se učiš zate novo. Če se s tem ukvarjaš že od prej bo veliko lažje. Jaz sem naredil 4 leta nazaj in se pogledal nekatera poglavja in to je to.
Moraš pa prvo pisni del narediti, da lahko greš sploh na ustni zagovor. Če narediš dva od treh sklopov, ti za naslednjič oba ostaneta in delaš samo še en sklop, če narediš samo 1 sklop, se šteje kot da si vse padel in naslednjič delaš spet vse tri sklope. Tole zadnje nisem 100%.
Nam je sicer firma plača izobraževanje na GEI, ki je prišlo prav; sam sem delal že prej z nepremičninami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
A je pričakoval, da bodo potencialne stranke kar same od sebe trkale na njegova vrata in ga prosile, da uredi pogodbe in pobere provizijo?
kaj točno je pričakoval, ne vem. not so ga ziher vlekle lepe provizije, v stilu vsake 3 mesece prodaš stanovanje za 400.000 pa si zmagal. prej je bil v drugem fohu,
se spravil delat ta izpit in ga naredil. zdaj je posrednik.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
kaj točno je pričakoval, ne vem. not so ga ziher vlekle lepe provizije, v stilu vsake 3 mesece prodaš stanovanje za 400.000 pa si zmagal. prej je bil v drugem fohu,
se spravil delat ta izpit in ga naredil. zdaj je posrednik.
Torej sedaj je posrednik in ni posredoval se niti enkrat? Am...? Vztrajen pa je...