Novo pri Telekom Slovenije III.

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
aha, ok , thx, k prjatu k ma še, uf staro sim k zemlja , ne dela, more it zamenjat . VOLTE pa najbž ne dela
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
V službi imamo dežurno številko. Naročnina na Telekom. Ko se dežurni zamenja spremenimo številko za preusmeritev klica na številko dežurnega. To je lepo delovalo do teden dni nazaj. Zdaj ne dela. Zamenjam telefon. Namesto stare Nokie (preprost telefon) vzamem drug enak telefon. Ne dela. Vzamem tretji telefon. Ne dela! Vzamem iPhone. Prevezava dela. Vzamem S21. Dela. Vzamem J7. Prevezava ne dela. V čem je trik? Ista fora z drugo številko. Telekom ne ve. Je komu tu kaj jasno?

Da pojasnim, prevezave mi ne dovoli narediti na telefonu.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.037
2.358
113
Jaz bi na prvo žogo rekel, da je nekaj na nivoju omrežja. Naj vam menjajo SIM kartico za začetek.
 

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
139
4
18
V službi imamo dežurno številko. Naročnina na Telekom. Ko se dežurni zamenja spremenimo številko za preusmeritev klica na številko dežurnega. To je lepo delovalo do teden dni nazaj. Zdaj ne dela. Zamenjam telefon. Namesto stare Nokie (preprost telefon) vzamem drug enak telefon. Ne dela. Vzamem tretji telefon. Ne dela! Vzamem iPhone. Prevezava dela. Vzamem S21. Dela. Vzamem J7. Prevezava ne dela. V čem je trik? Ista fora z drugo številko. Telekom ne ve. Je komu tu kaj jasno?

Da pojasnim, prevezave mi ne dovoli narediti na telefonu.
- pred preusmeritivijo nastavi telefon na samo 2g omrežje
- nastavi preusmeritev
- telefon nastavi nazaj, da so na voljo vsa omrežja

Poskusi.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Pa si jim pisal na tehnično pomoč? Tam so mi vedno znal pomagat. Na splošnih info so samo "študentje".
Men je pomagalo, da sem restartal telefon. Ker tudi včasih ne dela v prvo.
Kaj pa če vpišeš +386 ali 00386 ali brez tega...?
Vem, da ne moreš na tujo telefonsko preusmerit.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V službi imamo dežurno številko. Naročnina na Telekom. Ko se dežurni zamenja spremenimo številko za preusmeritev klica na številko dežurnega. To je lepo delovalo do teden dni nazaj. Zdaj ne dela. Zamenjam telefon. Namesto stare Nokie (preprost telefon) vzamem drug enak telefon. Ne dela. Vzamem tretji telefon. Ne dela! Vzamem iPhone. Prevezava dela. Vzamem S21. Dela. Vzamem J7. Prevezava ne dela. V čem je trik? Ista fora z drugo številko. Telekom ne ve. Je komu tu kaj jasno?

Da pojasnim, prevezave mi ne dovoli narediti na telefonu.


Kako tocno pa urejas preusmeritev? Preko menijev na telefonu? Ce je odgovor DA, poskusi se direktno z vpisom kode oz. ukaznega niza za preusmeritev...


Preusmeritev_in_omejitev_klicev_-_Telekom_Slovenije.png


Poleg tega je mogoce se tole pomembno:
Preusmeritev_in_omejitev_klicev_-_Telekom_Slovenije.png
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Kako tocno pa urejas preusmeritev? Preko menijev na telefonu? Ce je odgovor DA, poskusi se direktno z vpisom kode oz. ukaznega niza za preusmeritev...


Poglej priponko 82169

Poleg tega je mogoce se tole pomembno:
Poglej priponko 82171
Ma sem probal vse živo in mrtvo. Na nekaterih telefonih ne gre, pa je teden dni nazaj delalo. Smo pač vzeli en star iPhone in bomo na njem menjali številko. Nimam časa pa volje odkrivat kaj se je zgodilo. Se je pa nekaj moralo spremeniti. Če bom kaj zvedel javim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Blondini

Zelenc'
29. avg 2011
3
0
1
Mi smo imeli isto težavo, ni se dalo prevezati na drugo številko. Morali smo izklopiti VOLTE (VOLTE NE na 1918), potem je pa šlo.