Novi Xbox 360

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
v ComShopu sem zadnjič v izložbi videl nov Xbox 360, ki ima že vgrajen wi-fi, podpira tudi kinect kamero, ki prihaja ...

se splača prodat mojega "starega" Xboxa in menjati ali ni take razlike?

zanimivo mi je to, da na Xbox uradni strani nisem našel novega Xboxa ...
tongue-1.gif


še ena stvar me zanima - nabavil sem eno igro za PC, ki pa podpira oz. očitno deluje samo z Xbox igralnim ploščkom (Vancouver 2010), pa me zanima, kako ga povežem s kompom, oz. kaj moram dokupit, da bo plošček uporaben tudi na PC-u.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Mene pa zanima kaj novi Xbox 360 podpira vse v primerjavi s starim xbom?

Jaz imam stari xbox za igranje iger, predvajanje filmov/glasbe..deluje mi povezava do PC-ja, s katerega predvajam vsebine.

Ima nova generacija isto/vec možnosti?

LP,
PIC
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Novi xbox ma, napram staremu vgrajen wifi, večji disk, porabi manj energije in je tišji ipd. Drugih hudih razlik ni. Igre so iste za starega in novega, grafika je ista ipd... Kinetic bo laufal prav tako na novem, kot staremu . Če se ti ga pa splača menjat, je pa odvisno od tebe. Če si želiš novega (kao lepšega in tišjega), se splača, če ti stari služi vredu, se ne splača.
 
Nazadnje urejeno:

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Hmm če razmišljaš o nakupu konzole, na kateri bi rad poleg igranja iger, še gledal filme, poslušal glasbo, gor naložu slike.... ti bolj priporočam ps3. Ker glede tega je ps3 boljši od xbox360.
Drugače pa kr zamenjaj starega za novega. Ker novi omogoča vse to kar si ti napisal + boljša grafika, hdd itd. Cena je pa itak nizka. Rablenega dobiš relativno poceni.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.334
113
kinect še bolj reardirano izgleda, kot psjev orgazmični stimulator
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Zadnjič mi je dopizdlo pa sem šel po špohtel v baumax, sedaj ga mam navešenega ob televizorju.

UPHGS mam doma.

Ultra-pičko-hvat-gaming-sistem.

Če je baba rekla, al si kupim nazaj črno lcdjko pa črn xbox al pa gre od hiše.