Novalja

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
po 6ih 7ih letih se letos vračam na Pag. Glede na prebrano in slišano, se mi zdi, da so se stvari precej skomercializirale zaradi Zrč, pa me mal zanima kako in kake iskušnje imate z gostilnami in konobami v Novalji.
Za mojega časa smo precej posedali pri Starcu in morje, Boškincu, Moby Dicku in pa mislim, da se je klicala konoba Stari mlin ali nekaj takega....
Je kje kaka nova konoba skrita?
je fast fut sardelce v ribarnici na rivi še možno dobit?
. . .
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Mi smo lani z ekipo samo mimo Novalje šli in smo jedli v Moby Dicku, bilo je odlično. Drugače pa ni da ni. Vsega polno...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Jaz v Novaliji "papcam" v Starac i More in večinoma v "Konoba 85".

Mi pa ima najboljšo hrano možakar ki ima konobo na Starem duhu (10min od zrč naprej), cene so pa povečini smešne,
ribja plošča za 2 ki jo komaj z mojo zmažema je okol 150 kun. (dvojni ligni, školjke, rakci, dve različni ribi, blitva, krompir, riž)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Mi smo lani z ekipo samo mimo Novalje šli in smo jedli v Moby Dicku, bilo je odlično. Drugače pa ni da ni. Vsega polno...

Mobi dick je kul, dobra hrana, samo se načakaš u 3PM, če sploh uspeš dobit mizo.
Mi smo jo enkrat rezervirali ob 21, prišli ob 21.05, pa je že oddal mizo, ker je res gužva.

Nas je pol stiščal za mizo za 2, pa ko smo dobili hrano smo na vse pozabili, samo ma pa cene malo navite,
ampak kdo ve kakšna je prava škarpina, ko je tam probaš pozabiš in na malo mizo in cene.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Nevem no, z dvema kolegoma smo šli jest tam okol 22h, prostor je bil, hrana pa je tudi bila relativno hitro. Mislim da je bilo avgusta lani. Res ni bilo sile, cene pa so se mi zdele ugodne.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Jaz v Novaliji "papcam" v Starac i More in večinoma v "Konoba 85".

Mi pa ima najboljšo hrano možakar ki ima konobo na Starem duhu (10min od zrč naprej), cene so pa povečini smešne,
ribja plošča za 2 ki jo komaj z mojo zmažema je okol 150 kun. (dvojni ligni, školjke, rakci, dve različni ribi, blitva, krompir, riž)

A ni sv. duh? Tam nekje ko je tudi en kemp?

Sicer je p atkao kot je napisano: gužva je velika in cen navite. MobyDick je ok, a je treba res čakat na plac. Po notranjih ulicah je še par drugih zadev, a se imena ne spomnim. Najboljše se itak je v kanjonu (ispod peke), za bolj ta fine pa v Boškincu.

Sporočim stanje v soboto!
cheer.gif
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Novalja je vedno dražja, na rivi malo naprej od pošte dva vočkota , mali pir, kapuči piši brate 60 kun, no pa v zadnjih letih izgleda kot SCT filiala, povsod zidajo apartmaje za sardela turizem, da bi kakšno oštarijo pohvalial ne morem, kar se pa tiče Mobi Dicka je pa
stupid-1.gif
, edino kar lahko priporočim je gostilna iz novalje po cesti proti Jakišnici nekih 5 km, jagenjček za lizat in konoba v Košljunu kjer so imeli celo prave divje ulovljene orade (začetek septembra)
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Mi smo lani z ekipo samo mimo Novalje šli in smo jedli v Moby Dicku, bilo je odlično. Drugače pa ni da ni. Vsega polno...

Mobi dick je kul, dobra hrana, samo se načakaš u 3PM, če sploh uspeš dobit mizo.
Mi smo jo enkrat rezervirali ob 21, prišli ob 21.05, pa je že oddal mizo, ker je res gužva.

v moby dicku se js lani se dobr vsedla nisem in je ze bil en blazno tecen natakar pri meni...poleg hrani mi(oz. nama) je ponujal se razne bogatune iz razlicnih drzav evrope