Nokia 1680 classic ali Samsung E2100B

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Katerega od teh dveh vzeti? Rabim za mamo, ki se ji je sedajšnji pokvaril, ni več v garanciji in popravilo bi stalo 60 €. Pa smo rekli, bom kar novega vzela, ker imam ravno prost aneks, da se ne splača popravljati za takšno ceno. Rabi samo osnovne funkcije, klicanje, sms, mogoče kdaj kak fotoaparat, budilko, več pa že ne. Bi imela klasično obliko, ker je imela zdaj že pri dveh na poklop probleme z ekranom. Pa nekaj poceni. Aja, po možnosti še malo večje črke in tipke ...

Nokia 1680 classic

Samsung E2100B

Jutri grem po enega od teh dveh, zato rabim hitre nasvete. Neke velike razlike med njima niti ni, se pa osebno bolj nagibam k Nokii. Kaj pa pravijo na ta dva telefona vaše izkušnje?
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.757
540
113
42
povsod malo
Za Nokijo ti lahko povem, da se je celo noč uspešno borila pred zobmi mlade kužke
cheer.gif
pa za nokijo lahko dobiš dosti poceni baterijo, novo tipkovnico. Jaz bi osebno vzel nokijo.
Lahko pa greš na kakšen Petrol in pogledaš, če imajo še v akciji telefone bli so koli 40-45€
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Saj bi lahko pogledala na Petrol za telefon, ampak imam prost aneks, jaz trenutno nimam želje po novem telefonu, mi trenutna zadostujeta, naročnino moram tako ali tako podaljšat, zakaj ne bi potem še poceni telefon tu vzela. Kakorkoli že, vzela sem Nokio, sicer ima malo trde tipke, mogoče se bo to s časoma malo omehčalo, če pa ne, se bojo pa mati že navadili. Upam, da bo telefončič dobro služil. Pa hvala za tvoj odgovor.
smile-1.gif
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Oj, kako je kaj mama zadovoljna z Nokio?

Sam namreč tudi kupujem nekaj za mamo in mi je tale Nokia 1680 classic zlezla v oči. Pa zanima me, koliko si dala takrat za aparat? Zdaj namreč stane 75eur v prosti prodaji, ker ga Mobitel nima v akciji.

Mogoče kdo ve, če se lahko pri Mobitelu obeta akcijska cena tega modela? Imam namrec prost aneks in mi je bedno kupovati v prosti prodaji.