NLB pay

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kaj NLB Payu odgaja? Zahteva ponovno aktivacijo in na voljo je samo NLB Crna Gora

Meni sicer deluje na iOS…. Je bilo p prejle tole obvestilo:

IMG_1854.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: dzoni2k2

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Res ne razumem reh bedakov na NLB. Aplikacija Klil je bila zastarela že isti dan, ko je prišla ven. Cel kup nelogičnih zadev in zmešnjav. Še slabče pa je NLB Pay. Piše kartica je dodana v Apple Wallet, hkrati pa imaš možnost dati to isto kartico, ki je že v Walletu, v Wallet. Ko to narediš ti aplikacija Apple Pay omogoča plačilo direktno iz aplikacije. No, VISA kartice ne morem dodati, ker napiše, da moram kontaktirati izdajatelja kartice med tem, ko v Apple Wallet deluje normalno.

Ko v Apple Pay dodaš kartice v Apple Wallet, potem izgine funkcija, da dodaš kartico v Apple Wallet in ostane samo napisa, da je kartica dodana v Apple Wallet. Dokler spet ponovno ne zaženeš aplikacije in je spet vse po starem.
 

Priponke

  • IMG_2345.jpg
    IMG_2345.jpg
    515,6 KB · Ogledi: 27

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A še komu ne dela placevanje curve z nlb kartico? Od predvcerajsnjim vsa placila zavrnjena, s fizicno kartico nlb dela normalno. Bil sem v tujini zadnjih par dni, danes ne dela placevanje tudi v sloveniji. Posodobil app in vse.