NFS: The Run

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Kok je pa ta špil bedn do konca, odpelu 3 dirke pa zbrisu špil, ker tole je pa tak polom da ni večiga. Ne razumem kako lahk nardijo tok bedn špil, glede na to da majo zih skor neomejen proračun oz. zelo velik, majo licenco od Porscheja, a ne znajo nobenga dobrga špila izdat.

Edini dobr špil k so ga nardil po NFS: Porsche Unleashed je bil NFS: Underground, če bi odlomu 60€ za ta drek od špila bi si žile prerezu. Majkemi
grin1.gif


Grem Forzo mal odpelat da popravim vtis glede dirkaških špilov.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Kaj pa sploh pričakuješ od igre? Jaz sem do sedaj obrnil vse NFS-je (začenši z enko 15 let nazaj) in meni se zdi špil soliden. Ok, ni ravno na nivoju Porscheja, enke ali underground 2, je pa vsekakor boljši od Pro Streeta, Undercoverja in podobni sranj, ki so se pojavljala zadnja leta.

Proge so kul, lepe in raznolike (razni predeli ZDA s svojimi značilnostmi, mesta, gore, sneg, puščava itd...) spreminja se čas dneva (dan, večer, noč, jutro). Vozni model je sicer precej arkaden, a vseeno boljši od recimo Hot Pursuita. Moti edino pomanjkanje občutka hitrosti oziroma občutek da avti nikamor ne grejo (kasneje se to popravi, a vseeno so brez nitrota nepremičnine).

Glede na to da si odigral samo tri stopnje itak večine od zgoraj navednih zadev nisi mogel videti.
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Probal in ugotovil, da je treba menjat grafično...
bonk.gif


Drugače pa...a si kaj več pričakoval...jaz vsak NFS odšpilam samo da vidim kaj so novega spacali
grin1.gif

Pač zalaufam, izklopim možgane in za relaks odvozim
tongue-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.887
9.568
113
enako razmišljanje.

verjetno pa je to, da smo starejši in nam te arkade niso več zanimive.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sam sem ga zelel obrnit samo zato, ker me je zanimalo kako izgleda new york. pa mi je crashalo na 10-15 minut, tako da sem odpeljal nekih '2500' km, potem pa sem imel vsega dovolj in zbrisal vse skupaj. spil je beda, razen grafika je ok. tako kot ostali nfsji zadnjih 5 let, z izjemo shiftov.