New York

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Need help :)
Začetek novembra bom očitno od 7 do 10 dni v New Yorku. Za lažji začetek bi prosil par predlogov za kakšno poceni namestitev - grem sam, od udobja rabim posteljo in tuš in solidno povezavo z javnim prevozom (lokacija mi ni tako zelo pomembna). Zelo dobrodošel bi bil tudi kakšen namig kje iskati poceni letalsko karto (izhodišče od Zagreba do Minhna).
Hvala
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
V New Jersey-u imaš ogromno ugodnih hotelov. Povezava do centra NY (Manhattan) je pa tudi dobra, avtobus vsakih 15 min.
Recimo poglej za "Red Roof" verigo hotelov, je ugodna. Podobno kot "Ibis" v Evropi.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
Jaz sem bil v NY lanskega oktobra in sem letel iz Rima z Delto (operated by Alitali). Je bila v tistem trenutku najcenejša povezava.
Spali smo pa v Park Central hotelu, ki pa se ni izkazal za najcenejšega, vendar je bil glede na lokacijo precej ugoden.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Kolegi grejo konec tedna - karta 450 eur iz Budimpešte, preko Rima do NY. Za prevoznika bi mogla pa vprašat...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
kok pa kej pride karta do Miamija?
smile-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Dva tedna nazaj sem spal tu:

http://www.cchostel.com/

Bil sem samo par dni, zato sem pač vzel "prime" lokacijo. This is it. Midtown ti je dostopen on-foot, za ostalo imaš pa ogromno postajo 59th street, od koder vozi ene par linij v vse konce mesta.

Sam hostel je ok. Vzemi 6 posteljni dorm. Ostalo je ali predrago (manjše) ali pa preglasno (14 posteljne so zraven kuhinje).


Kar se tiče letala: Če lahko vsaj minimalno izbiraš, se v velikem (VELIKEM) loku ogni Delta-airlines (včasih se skrivajo za Al-Italio, AirFrance-om ali Iberio).
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
V New Jersey-u imaš ogromno ugodnih hotelov. Povezava do centra NY (Manhattan) je pa tudi dobra, avtobus vsakih 15 min.
Recimo poglej za "Red Roof" verigo hotelov, je ugodna. Podobno kot "Ibis" v Evropi.

Podpis. Mas en Red Roof v Secaususu, ki je dokaj kul, pa razgled na Manhattan imas lahko. Bus 100m stran na 15 minut. Drugace je pa en Motel 8 v Jersey Cityju, kjer imas pa bus pred motelom - vsi peljejo na Port Authority, od tam pa po svoje naprej.
 

AJVAR

Pripravnik
11. okt 2007
351
0
16
Obišči stran
Craiglist oglas, vzel enosobno stanovanje za 1 teden, pol plačal v naprej pol ob prihodu (cca 400 dolarjev), podzemna tik pred vrati, ulico stran od central parka in univerze...

lp
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Posteljo bi jaz iskal v Queensu, transportiral bi se pa izključno z podzemno. tedenska karta je par dolarjev,
taksi pa se kar nabere pod 10$ ni nikol, 20 pa je skoraj pravilo. Podzemna ti vozi dan in noč, podnevi na pol
ure, ponoči na eno uro.

Če si že tam in boš iskal nekaj intertejmenta pol povprašaj za The Blue Man Group predstavo.
(takoj ko si jo boš ogledal boš se mi prišel sem zahvalit, garantirano)

Nerabiš se mi, itak
smile-1.gif
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:


Kar se tiče letala: Če lahko vsaj minimalno izbiraš, se v velikem (VELIKEM) loku ogni Delta-airlines (včasih se skrivajo za Al-Italio, AirFrance-om ali Iberio).

Zakaj?