navtična navigacija za androida

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Uporablja kdo na androidu (htc desire) kakšno navtično navigacijo? Stvar bi imel kot backup zadevo na barki.

Na marketu (in čisto nikjer drugje) sem sicer našel plačljivi Navionics Marine, a ker nimam rootanega desireja, to ni varianta.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
5 minut in garancijo
smile-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.094
5.386
113
garancijo?

pač flešaš original os spet gor in ni več rootan predn daš na servis :D

meni ni noben nič kompliciral. pa je bil sveže flešan brez enega samega podatka ali programa naloženega :D še call log in to je blo prazno.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
če ti slučajno ne crkne ravno kaj takšnega (recimo usb port), da ne moreš nazaj flešati. ker sem bolj ziheraške sorte se bom rootanja izogibal, dokler gre.

glede na to, da n(v)as zelo dosti uporablja razne cestne navigacije na androidu, me res čudi, da je tako malo znanega o navtični navigaciji.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zato ker vsak, ki kaj da na svoj čoln(iček), ima marine plotter in obvezno vsaj globinomer, ki se poveže direkt na ploter.

Drugače pa za kvazi pomorsko navigacijo lahko uporabljaš Garmin zadeve z BlueChart. Izgleda da pač ni nekega zanimanja za to vrsto navigacije...

LP
Gargy
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
seveda je na vsaki resni barki chart plotter.

takšno zadevo bi imel za backup, kjer se mi pa zdi odveč in brezveze, da bi zraven vlačil še garmina, če lahko imam praktično isto zadevo na mobilnem telefonu, ki ga tako imam zraven.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
garancijo?

pač flešaš original os spet gor in ni več rootan predn daš na servis :D

Seveda boš vedno lahko flešal, sploh če crkne kakšen hardver
wink-1.gif


Jaz imam sicer itak rootanega in me b.k. če crkne. Bolje uporaben telefon kot pa neka oddaljena možnost izgube garancije.