Navon nič več pri nas!

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Njihovo sporočilo meni :
Zaradi nespoštovanja dogovora z Madžarskim podjetjem ter neresno in predvsem neredno dobavo izdelkov Navon smo bili prisiljeni umakniti vse izdelke Navon iz prodaje. Izdelki žal ne bodo več dobavljivi preko našega tržnega kanala.
Za nastale težave, delo in potrpljenje se Vam Iskreno opravičujemo


frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MarkB

Pripravnik
3. jan 2008
108
1
18
Obišči stran
Dejstva so pa precej drugačna ampak pustimo to. Najbolj pomembno je da so

Navon navigacije še vedno in tudi bodo dobavljive pri uradnem distributerju in v vseh BigBang poslovalnicah
 
Nazadnje urejeno:

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
No, saj maš v mojem prvem postu napisan mail, ki sem ga dobil od firme Red Zion ( uvoznik Navonov ).
MarkB - daj napiši dejstva. Ker, naše podjetje je hotelo prodajat Navone v naših maloprodajnih trgovinah ( seveda preko uvoznika Red Zion ) in sem danes dobil ta mail od njih
frown-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.607
3.627
113
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
No, saj maš v mojem prvem postu napisan mail, ki sem ga dobil od firme Red Zion ( uvoznik Navonov ).
MarkB - daj napiši dejstva. Ker, naše podjetje je hotelo prodajat Navone v naših maloprodajnih trgovinah ( seveda preko uvoznika Red Zion ) in sem danes dobil ta mail od njih
frown-1.gif

Daj no saj nismo več v JUGI
evil.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ste pa modeli.

Vse je top sekret in vse je treba vlečt iz vas. Zakaj ne pribijete na križ kako firmo zaradi neresnosti, al karkoli je že narobe.