NAVODILA SUZUKI GSX 750 F

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Ravnokar sem si kupil rabljen motor SUZUKI GSX 750 F, in poleg nisem dobil slovenskih navodil. Mogoče bi mi kdo naredil uslugo in mi posodil omenjeno za skopirat
nahrung002.gif
, ker na uradnem servisu hočejo kar 60€ za knjižico, kar se mi pa zdi občutno preveč.
Tnx
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Kontaktiraj na SUZUKI pa ne na uradni servis ampak kar v tovarno. Se nam je podobno zgodilo da so hotli za hiab dvigalo 100€ za navodila(slovenska) ko smo poslali v tovarno mail če nam pošljejo navodila so se kar na enkrat prikazala po pošti in to free.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Kontaktiraj na SUZUKI pa ne na uradni servis ampak kar v tovarno. Se nam je podobno zgodilo da so hotli za hiab dvigalo 100€ za navodila(slovenska) ko smo poslali v tovarno mail če nam pošljejo navodila so se kar na enkrat prikazala po pošti in to free.

Dvomim. V tovarni tudi slučajno nimajo slovenskih navodil, ker jih prevede zastopnik za Slovenijo v lastni režiji (insajderske informacije). Mogoče ti lahko pošljejo navodila v angleščini ali v nemščini.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
malo čudno sem napisal. Mi smo polali mail v tovarno da bi rabil navodila ter naslov, iz tovarne pa so kontaktirali(tako jaz mislim) distributerja za slovenijo kateri nam je potem poslal navodila(slovenska), čeprav je nam trdil da jih moramo plačati.
Nevem kako so bila potem zastonj.
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Tudi jaz sem se navduševal nad njim kak mesec dva nazaj
a lahko zaupaš ceno, letnik, km, itd.
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Bom res kar podobno pot izbral, direktno v tovarno. Očitno naši dealerji nimajo prave politike. Lahko bi me z gratis navodili pridobili kot kandidata za servisiranje motorja.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Pomoje je najboljš oni vedo kako s strankami, pri nas je to bolj po "kavbojsk".
Nevem kok jim je problem sprintat tista navodila , glede na to da maš motor njihove znamke oz. katere zastopnik so, ter da jim boš vozil na servis ter kupoval rezervne dele.
aja pa srečno vožno
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Na koncu nisem opazil tistega F-a jaz sem se namreč navdušil nad R-om.
Srečno vožnjo
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
malo čudno sem napisal. Mi smo polali mail v tovarno da bi rabil navodila ter naslov, iz tovarne pa so kontaktirali(tako jaz mislim) distributerja za slovenijo kateri nam je potem poslal navodila(slovenska), čeprav je nam trdil da jih moramo plačati.
Nevem kako so bila potem zastonj.
Bere se logično
cheer.gif