Navigacija za čoln/karte za morje

PuskA

Pripravnik
1. dec 2008
117
21
18
Pozdravljeni,

mogoče pozna kdo kakšno solidno navigacijo za po morju, ki dela na androidih? Mogoče se če se da dobiti kaka "free" varianta na netu... Gledam navionics boating, ima mogoče kdo kake izkušnje s tem?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.154
5.291
113
Navionics Marine Europe HD meni dela bolj tekoče kot navadni. Tako da jaz bi priporočal slednjega.
 
Nazadnje urejeno:

PuskA

Pripravnik
1. dec 2008
117
21
18
Sem zvohal "na pašniku" Navionics Marine Europe HD, bo kr v redu, na eno poceni tablico in na čoln=)
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
496
66
28
širne planjave Dolenjske

Hej, sem našel to na p.... in mi dela na večini telefonov do sedaj, zdaj pa imam težavo in sicer na Sony Xperia Z1 compact se aplikacija zapre sama od sebe. Kot vidim, imajo tudi drugi težavo s tem, glede na komentarje.
Ima kdo možnost oz. ve, kje bi dobil ta apk delujoč za ta telefon? Ker obstoječi mi dela na gsm in tablici, samo an tem novem se zapre.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Poskusi odinštalirat program in pobrisat vse kar je v vezi Marine Europe in potem na novo inštaliraj vse.
Pri men je ratalo na Xperia Z. Imam pa HD v3.1.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
496
66
28
širne planjave Dolenjske
Sem to že vse naredil, sem na popolnoma novo Z1 compact nalagal, pa ne deluje. Ko jo zaženeš, se enostavno po potrditvi pogojev zapre.
Isto aplikacijo sem naložil na drug telefon, galaxy S3 mini, pa vse dela b.p. Na mojem Z pa dela že več kot leto.
Pa imaš ti original aplikacijo, ali si jo dobil na pašniku?
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Ne, imam jo s pašnika. Skopiral sem jo na SD kartico in od tam sem jo potem inštaliral. Imam pa KitKat 4.4.
smile-1.gif
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
496
66
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Si nalagal na notranjo SD ali zunanjo?

Nalagal sem na notranjo, saj zunanje nimam vstavljene. Je pa popolnoma novi telefon, master reset sem naredil in nato še 1x naložil in ne dela. Zaženem aplikacijo, prideš do tam kjer potrdiš pogoje in napiše, da se je program ustavil.
Štos je v tem, da me je klical kolega, da njemu ne dela (je kupil novo Z1 compact) in ker sem bil začuden kako da ne (glede da meni deluje na vseh, na katere sem do sedaj naložil), sem si sposodil ta isti model v trgovini in lej ga zlomka, res ne deluje izključno na tem modelu.
confused-1.gif


Potem sem bral na P...u in so res neki novi komentarji, da ne deluje. Drugje pa nisem našel oz. tudi ne uporabljam drugih portalov.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
496
66
28
širne planjave Dolenjske
Živjo.

sem poskusil inštalirati vse, kar sem našel oz. ste mi poslali. Kar je starejše verzije, takoj javi da se program zapre.
Te novejše pa se ob inštalaciji zaženejo, delujejo normalno, naložijo karte in vse b.p., ko pa navigacijo ugasneš ter ponovno vključiš pa javi, da je potekla licenca in naj se pozanimam na Gogole play. Skratka, tudi te novejše ne delujejo.
Preskusil obe varianti, aplikacija na notranji ali zunanji SD kartici, prav tako z ali brez SIM kartice. Skratka ne deluje.

Se priporočam še za pomoč, če se komu kaj sanja.

lp in hvala vse za dosedanjo pomoč