Navigacija ne določi GPS položaja

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Imam vprašanje.
Na HTC Desire HD sem si naložil CoPilot-a. Z navigacijo sem izredno zadovoljen razen tega da mi zadnje čase noče določiti položaja
13.gif
. Saj ne da ne znam pridet v KP samo testiral sem koliko časa bo trajalo da določi moj polpžaj. Danes sem se peljal z Murterja v LJ (cca 5h) in mi je le za kake slabe pol ure določilo položaj in to po cca dveh urah delovanja, pa še takrat ga je vmes zgubljal. Kaj lahko naredim? Aja pa naj še omenim da sem preizkusil isti program na HTC Flyerju in dela brezhibno. Položaj mi določi v max treh minutah in to na istem mestu kot HTC Desite HD.
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Imam. Sem tudi na to pomislil in sem odstranil pa se ni nič spremenilo poleg tega pa mislim da to nebi smelo biti problem saj je (ko je še delalo) bilo ohišje prav tako gor. Ali je možno da zajebava zaradi atermičnega vetrobranskega stekla. Sicer ne vidim logike ker sem v tem istem avtu že uporabljal navigacijo in je delala.
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Sem našel neko rešitev na enem android forumu. Z marketa snameš aplikacijo GPS status in to je praktično vse. Ne rabiš je ne zalaufat ne nastavljat, skratka nič; samo imaš jo in to je to. Testiral včeraj pozno zvečer in danes kar 3× in je vsakič delovalo brezhibno. Sicer ne vem kaj točno naredi ta aplikacija mi je pa tudi vseeno sam da dela :D