Navigacija Mio Moov V735 Tv slovensko vodenje

46Markec46

Zelenc'
19. dec 2010
10
0
1
36
Ljubljana
Pozdravljeni

Na hrvaškem sem kupil zgoraj omenjeno navigacijo.Navigacija je odlična ampak se mi je pojavil naslednji problem
nimam slovenskega vodenja.Imam slovenski meni,glasovnega vodenja pa ne.V vseh drugih jezikih,ki jih lahko namestim je oboje pri
slovenskem pa ni.Posledično mi ne deluje tudi tv in medijska vsebina.
Torej rabim novo datoteko oznake sl_f_5. Zgleda da v tej datoteki manjka glas.

Za odgovor se zahvaljujem.
smile-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
12
18
Eno vprašanje.

A ti podpira slovenski DVB-T signal? Najde ter predvaja slovenske programe?

Hvala za odgovor
 

46Markec46

Zelenc'
19. dec 2010
10
0
1
36
Ljubljana
Podpira DVB-T MPEG4 samo zaradi nepopolne glasovne datoteke imam samo zvok nimam pa slike.Drugače če nastavim recimo na hrvaški jezik delujejo hrvaški programi normalno.

Ima mogoče kdo to navigacijo z delujočo slovensko glasovno datoteko?
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tale TV navigacija pred dobrim mesecem še ni podpirala mpeg4 tako da
shocked-1.gif


Mogoče je pa fora nakupa v HR ravno v tem, da slovenskega vodenja pa ne dobiš zraven. Pa pogled zemljevidov je kljub iGO klonirani navigaciji kot na Garminu pred par leti - v glavnem beda - saj govorivca o Spirit programu.

Bom čez kak dan ko bom imel malo več časa pogledal če imam tebi manjkajočo datoteko, samo ne preveč pričakovat.
 

46Markec46

Zelenc'
19. dec 2010
10
0
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Tale TV navigacija pred dobrim mesecem še ni podpirala mpeg4 tako da
shocked-1.gif


Mogoče je pa fora nakupa v HR ravno v tem, da slovenskega vodenja pa ne dobiš zraven. Pa pogled zemljevidov je kljub iGO klonirani navigaciji kot na Garminu pred par leti - v glavnem beda - saj govorivca o Spirit programu.

Bom čez kak dan ko bom imel malo več časa pogledal če imam tebi manjkajočo datoteko, samo ne preveč pričakovat.

Čudno mi je zakaj za vraga noče delat tv.Zadnič bil na lj. gradu in glej ga zlomka zvok in slika.In sicer samo na programu od rtv-ja v hd oddajanju.Ali so zamuštrali in so dali da podpira sam hd programe pri nas samo eden in na hrvaškem tut samo eden.Ali je težava nekje drugje.Ker program vsebuje en fajl mpeg4.dll od mpeg2.dll sta pa dva.Tak da to je vse skupaj površno.Ja da od kart in videza ne govorimo.Naložil sem gor igo primo in jo z janch-em uspešno usposobil.Naložu sem mu tut miopocket v4 gor in je zadevo veliko bolša.Videzno in funkcionalno.Pisal sem tudi na support od mio-ta vendar še do danes ni odgovora(verjetno ga tudi ne bo).

L.p Mare
 

Podobne teme