Navigacija London

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Pozdravljeni!

Konec tedna se odporavljam v London in me zanima, katero mapo priporočate (Tomtom) oz lahko tudi Garimin. Prosil bi, če ima kdo kakšne POI-e mestnih znamenisti oz, kar si je nujno za pogledat.

Hvala za vsako pomoč!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mam nekaj, ko sem bil lani.

Daj mi na privat email pa ti pošljem, če ti bo kaj koristilo (mel sem Garmina poleg, ponoči je bilo fino, da sem lahko našel hotel
smile-1.gif

Pri vsaki POI imam celo opis za kaj gre in kdaj je odprto itd.



 
I

Izbrisan uporabnik #488

File je v gpx formatu, tako da ga lahko uvoziš v vse tipe navigacij, to naj te ne moti da sem jaz delal za garmina.
Točke si lahko pogledaš tudi v google earthu, ki pozna gpx format.
Garmin ima zadnjo karto City Navigator 2010.1
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.190
5.468
113
jaz sem uporabljal mcguider. vse kaj sem rabil je blo to da sem prišel od busa do hostla. potem je pa vse ful na izi.
maš turistične karte na vsakem koraku, al pa v vodiču po londonu. gori označeni vsi undergroundi itd. itak je pa ful na izi mesto. tak da niti nerabiš navija. lepo v knjižnjico po vodič po londonu, pa tisto mapo poskeniraj in sprintaj in je to vse kaj rabiš. mapo tuba dobiš na vsaki postaji itd. al pa si naložiš java programček ki ti tut prestope računa itd. drugače pa če bo lepo vreme svetujem da čimveč hodiš in čimmjn tube uporablaš, ker niima smisla ker neboš videl nič če si pod zelo
smile-1.gif
.
aja še en nasvet, če reš v kako kitajsko indijsko in podobne restavracije se izogibaj take kjer je večina belcev
smile-1.gif
glej da greš v tako ko so sami "domači" saj je to znak da je hrana dobra in poceni.
če se ti pice lušta in si okoli rusell squara idi v picerijo icco

Icco Pizza
46 Goodge Street,
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.190
5.468
113
aja še to, če oš šel s tubom do national history museuma, je bllizu postaje lamborghini salon
smile-1.gif