Navigacija iGO za Galaxy TAB

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Čao. Iščem in nikakor nikjer ne najdem, čeprav je verjetno že tema predebatirana.... ali obstajajo kje podrobna navodila s kartami za iGO za andoid (npr. TAB-a )
Prej sem imel Nokio in za Garmin-a XT so navodila lepo napisana in ni bilo problemov z nalaganjem. A obstajajo kje podobna navodila z katrtami za iGO za Galaxy-a ?

Mogoče ne iščem pravilne besede ?

Lp
MasterX
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
OK ... očitno noben nima te navigacije.... Včeraj sem dobil mislim da sam program ... ker se mi je ikona postavila na namizej...

ko pa kliknem na njo pa napipe: Plese insert your SD card containing iGO content files.

verjetno rabim karte
smile-1.gif


A mi da kdo kakšen link od dropboxa , če ima kdo karte prosim ??
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Aja ?

No ta fajl je imel 11.3 MB in je iGOMyWay_8.4.2.139242_JMX.apk

Se pravi to je kao nič ?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik MasterX pravi:
OK ... očitno noben nima te navigacije.... Včeraj sem dobil mislim da sam program ... ker se mi je ikona postavila na namizej...

ko pa kliknem na njo pa napipe: Plese insert your SD card containing iGO content files.

verjetno rabim karte
smile-1.gif


A mi da kdo kakšen link od dropboxa , če ima kdo karte prosim ??

Mislim, da imaš enak problem, ki se pojavlja tudi na Galxy S telefonu:

namreč, pri tem telefonu je problem, ker ima notranji spomin poimenovan kot internal SD card, kar pomeni, da se program pri inštlaciji "zmede" in dejansko misli, da je notranji spomin pravzaprav SD, ker pa seveda ni! Torej poskusi inštalacijo naredit na interni spomin, pa bo verjetno O.K.
wink-1.gif
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Sem naredil to in isto ...

Sem pa klical danes enega ki preko Bolhe prodaja SD kartice s to navigacjo ...pa v končni fazi dam tistih 20 Eur pa bo mir.

Za Garmina XT je tok napisanega pa ni porblema dobit... za te navigacije pa nic
frown-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, ne se mučit, sem malo pogooglal karakteristike za tvojo zadevo. Problem je, da imaš resolucijo 600 x 1024, kar je zelo skregano z vsemi igo variantami. Po mojem mnenju ni variante, da bi katerakoli verzija igo programa delovala čez cel ekran, niti je ne moreš raztegnit. Torej če ti pričakuješ, da ti bo kdorkoli poslal kompatibilno verzijo za tvojo tablico, potem si velik optimist.
smile-1.gif
Edino kar bi ti delalo, je morda navigacija CoPilot 8 ali Sygic Aura..(slednja sploh ni slaba)
 
Nazadnje urejeno:

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Ja to mi je tako povedal tip da je resolucija 800x600 in d ani čez cel ekran.

Ampak to navigacijo sem imel na prvi omnii in mi je veeeeeliko bolj všeč od Garmina.

Teh dveh ki si jih opisal pa ne poznam.
Sem si pa pravkar naložil NDrive navigacijo ... ampak mi ni všeč ...
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
No zdaj mi dela... sem si jo z Mule dol potegnu.... edini problem je da morm najdit pravo resolucijo... ta je fulll majhna
frown-1.gif
(

a ima kdo 800x600 resolucijo ...

Al res nihče nima nič
frown-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Jaz imam vse, kar rabiš, ampak za Galaxy S. Povej na PM,tukaj ne smem dat linkov.