Nasvet za nakup igre: Streljačina

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.384
363
83
Ljubljana
Sem oboževalec teh iger, pa me zanima katera streljačina je kaj v sodobnem svetu za pc trenutno najbolj podobna sledeče naštetuim igram:

NOLF 1 &2
Star trek: Elite Force 1 in 2
Serius Sam 1 in 2

Važno je da je streljačina in da je neka zgodba vmes da se razvijajo filmi, razvija se zgodba.

Mi lahko našteje kdo jih nekaj, tudi če niso ravno najnovejše...

upam za čimbolj razčrpne odgovore
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Left 4 dead
Zombačina zlo dobra
grin1.gif
 

o0o0ki

Pripravnik
21. apr 2008
323
0
16
Ljubljana
Far Cry 1,2
smile-1.gif
(2 še nism igral)
Zgodba: Jack Carver, kapitan ladje, je mislil, da je videl že vse, kar lahko ponudi južni Pacifik. A na tisto, kar je odkril na eksotičnih otokih ni bil pripravljen. Odlično oboroženi plačanci so le začetek poti v pekel.
http://igabiba.joker.si/izdelek.php?menu=1&sub=1&izdelekId=43

Half-life
smile-1.gif
Najbolša zgodba je pr Counter Strike... Counter terrorist-i morajo preprečit terroristom bombandiranje side-a A in B :p
Half-life 1,2
1) V igri igralec prevzame vlogo Dr. Gordona Freemana, pred kratkim diplomiranega teoretičnega fizika, ki si mora izboriti pot iz podzemnega laboratorija, katerega poskusi so šli hudo narobe. Igra je leta 1998 dobila 50 nagrad za igro leta in je obravnavana kot ena najboljših iger vseh časov. Leta 2001 je bila izdana tudi različica za PlayStation 2. Igra Half-Life je najbolj prodajana prvoosebna strelska igra vseh časov.

Return to Castle Wolfeinsein
http://www.igralec.si/content/opis.html?cid=529
gro odlikuje močna zgodba, kar se pokaže že takoj na začetku. Uvod je takšen kakršen mora biti – kratek in jedrnat. Pokaže nam kako čarovnik pokoplje kralja Heinricha I za zmeraj. Čez okroglih tisoč let kasneje tretji rajh, teži po izkopu Heinricha I. A lepo po vrsti. Odkrivanje zgodbe bom prepustil vam, kajti to je le eden izmed čarov igre. Najprej se veliki štirje v sejni sobi pogovarajo o vaši usodi in ker jim je malo mar za vas, vas pustijo na cedilu. Iz gradu Wolfenstein se morate rešiti sami...

itd, itd,...
tongue-1.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.229
9.412
113
EU
Zgodba...ehm...vzameš pušketino in streljaš na vse kaj leze in gre, drugače boš zagrizel v prah
evil.gif
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.384
363
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik o0o0ki pravi:

Return to Castle Wolfeinsein
http://www.igralec.si/content/opis.html?cid=529
gro odlikuje močna zgodba, kar se pokaže že takoj na začetku. Uvod je takšen kakršen mora biti – kratek in jedrnat. Pokaže nam kako čarovnik pokoplje kralja Heinricha I za zmeraj. Čez okroglih tisoč let kasneje tretji rajh, teži po izkopu Heinricha I. A lepo po vrsti. Odkrivanje zgodbe bom prepustil vam, kajti to je le eden izmed čarov igre. Najprej se veliki štirje v sejni sobi pogovarajo o vaši usodi in ker jim je malo mar za vas, vas pustijo na cedilu. Iz gradu Wolfenstein se morate rešiti sami...

itd, itd,...
tongue-1.gif

ta mi je bila pa res huda!

škoda ker ni nobene podobne... strelat nacije je zakon!
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.532
68
48
Kranj
To je igra, ki mi še sedaj vzbuja emocije. Ob tej igri sem izgubil igralsko nedolžnost. Pri nakupu računalnika (2002) mi jo je kolega naložil gor in če samo pomislim, da sem rabil en mesec, da sem jo obrnil na easy verziji
smile-1.gif
. Kaj 5x jaz sem jo obrnil neštetokrat tako, da jo sedaj tik-tak obrnem na hard verziji.
Ja prve ne pozabiš nikoli.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno: