Nalimajte: igračke naših žensk

100jimi

Pripravnik
17. avg 2016
32
78
18
S čim se igrajo vaše ženske, ko so same in jih zgrabi potreba?
Moja ima najraje te tri:

IMG_20210903_102557[1].jpg IMG_20210903_102701[1].jpg
Ta dva uporablja skupaj.

Nova pridobitev pa opravi vse sama:

IMG_20210903_102729[1].jpg
Ta jo res zdrma do amena.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.859
113
Pa ona ve, da ti slikaš njene igračke, pa jih limaš sem gor? :valjamse: Svašta p.... rodi, al para neče :valjamse:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.898
4.955
113
Dik pik incoming in 3..2..

Čudi me da alter 20cm+ ne pokažejo svoje igračke od žene.
Eni imajo nekaj soli v glavi in tega ne delijo z svetom. Spet drugi drugi ima(m)jo ženske, ki ob obilice skrbi z otroki, službo, hišo in na koncu možem, ne folgajo razmišljat kolikokrat ji bo zvečer prišlo, ali bodo imele analno ali hvalabogu ne, ampak jim je dovolj da zvečer, ko gredo otroci spat, pa če je za njo kolikotoliko normalen dan, mož čisto normalno "pocarta".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eni imajo nekaj soli v glavi in tega ne delijo z svetom. Spet drugi drugi ima(m)jo ženske, ki ob obilice skrbi z otroki, službo, hišo in na koncu možem, ne folgajo razmišljat kolikokrat ji bo zvečer prišlo, ali bodo imele analno ali hvalabogu ne, ampak jim je dovolj da zvečer, ko gredo otroci spat, pa če je za njo kolikotoliko normalen dan, mož čisto normalno "pocarta".

He he, romantična duša.

Enkrat sem barvica nekaj vlekel, koliko je bilo največ orgazmov v verigi, pa je čisto zaštekala. Se mi je zdelo da ji ni bilo čisto prav. :p
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.333
113
He he, romantična duša.

Enkrat sem barvica nekaj vlekel, koliko je bilo največ orgazmov v verigi, pa je čisto zaštekala. Se mi je zdelo da ji ni bilo čisto prav. :p
Normalno da ji ni bilo prav, da bi se star slinež naslajal nad njenimi odgovori.
Svojo vprašaj in boš videl kako baba laže. ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz nisem star, glede slineža bi se pa šel pogajat
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tule bo bl švoh s takimi referencami. Ponavadi nam vsaka ko pride slučajno mimo, na hitro pobegne. Pa se sploh ne postavljamo z nevemkakimi dildoti itd ..